Philips hotel TV-k hoteltalanítása 1. A 3,1,9,7,5,3 és a MUTE gombot kell megnyomni egymás után 20 másodpercen belül. Megjegyzés: Ha a "TV SETUP" menüjében a SECURITY menüpont STANDART állásban van, akkor a fenti számsorral állítható, ha "HIGH" állásban, akkor csak szerviztávval lehet belépni. 2. Remote control RC8611 is needed to unblock. Procedure: 1. Select last TV program (probably 99). 2. Press on VOL/P keys on TV then on VOL (-) key from RC for more than 4 secs. 3. Install menu appears on screen. Use arrow keys to alter hotel mode. 3.L01H.1E HOTEL TV hoteltalanítása Az L01H.1E sasszival ellátott, eleve hotel célra gyártott készülékek átalakítása nem egyszerű feladat, mivel a szervizmenü nem kínálja fel a hotelmód kikapcsolási opciót. (Az L01.1EAA sasszinál az Option Byte 5 (OB5) 1-es bitjét (OP51: HOTEL_MODE) kell átírni 0-ra a hotelmód kikapcsoláshoz.) Egy gyártásban részt vett kolléga szerint: Amit eddig láttam Hotel célra készült TV-t annak volt "normál" módja is, legalábbis a 2004 után gyártottaknál biztos, mert azokat láttam a gyártásban. A 024995 kódot kell beírni, majd a MENU gombot kell megnyomni, ekkor kiír valami szöveget , hogy Consumer..., meg hogy áramtalanítsuk a készüléket. Újra bekapcsolás után normál tv módban indul a készülék. Visszaváltani hotel módba ugyanezzel a kombinációval lehet. Az RC2573/01 (Service Adjustments Remote Controller) távirányítóval működik (más távirányítóval nem tudom, talán még a hotel távirányítóval).