Jó estét mindenkinek.SEGÍTSÉGETEKET SZERETNÉM KÉRNI
Került hozzám egy Panasonic TX28MK-1P 72 cm tv.Olyan hibával, hogy nem indul.
stb az van , de bakapocsoláskor elindulni alkar meg is jelennek a feszültségek, de le is áll.Nagyfesz nincs.Izzóval próbáltam helyettesíteni a sor tranzisztort,A feszültség csal 2 mp-ig van meg lekapcsol a táp majd ezt újból megcsinálja 4-5 szőr aztán leáll a táp, és csak a főkapcsoló ki be kapcsolása után jelenik meg újból a stb.
Mérve nem találtam zárlatot. Elko-kat a táprészben kicseréltem.Sem az audio sem az eltéritő ic nem zárlatos.
Sziasztok!
Fenti masinát bekapcsolva iszonyatosan gyorsan villog a stby led.
Semmire nem reagál...
Valaki esetleg ezzel találkozott már?
Köszi Zoly
"(olyan fórum téma megnevezést/elnevezést válassz, ami beszédes, minél pontosabban illeszkedik arra, amivel kapcsolatban írsz. pl: ORION LCD PT26S chassis 17MB12-2 nem indul )
Az pl. nem elég, hogy "LG RE" vagy "Cuccok!!!" és így tovább... Comprende!?"
A címet egészítsd ki.
Kalex
Sziasztok!
Lenne ez a gép, és nem szedném még szét a kijelzőt...
LC420EUD(FF)(F1)- tipusú kijelzővel van.
Valaki ,aki javított, ill cserélt már ebben a tipusban háttérfényt az legyen olyan kedves leirni a tipusát..
Esetleg a beszerzési forrását.
Köszönöm!
Üdv Mesterek!
Még nincs nálam a gép.
Rajzot töltöttem már le erről a sasszéról ( igaz az a típus TX-P42G20 de a sasszé ua. ) , de abban csak 12-ig van hibakód, ez meg 13-t villog.
Hátha valaki tudja....