Helló!
Nem indul a kis huncutja, pedig megvan a táp a bázison a meghajtójel és már tranzisztort is cseréltem. Nincs zárlat sem.
5-let?
Üdv.: Ízirájder
Sziasztok!
Úgynézki tudnék szerezni a Philips 49PUS7101/12-hez egy komplett alaplapot...
Viszont 35eFt ér kapnám meg?
A kérdésem az lenne:
Mielőtt ezt megrendelem, hogy tudnám letesztelni az LCD panelt hogy nem e törött vagy nincs e egyéb hibája..
Valahogy a háttérvilágítás LED-jeit be tudnám üzemelni külső tápról?
Köszönöm !
Attila
Sziasztok!
Adott egy Philips 51cm-es tévé,amelyben SL01.2E sasszé lakozik.
Az lenne a baja,hogy induláskor,kb 3szor leáll standby módba,ekkor távval újra indítható,majd megint leáll,kb 4-5ször eljátsza,de mire bemelegszik már jól működik.Feszültségek rendben vannak,pupos rossz kondit szemre nem találtam.A tápfeszültség stabil,hidegen melegen egyaránt.
Mi lehet a gond???
Köszi előre is mindenkinek!
Üdv. Mester urak!
A címbeli tv-t szeretném rábírni arra, hogy fogja a DVB-T antenna jeleket. Feltehetően első indításkor a kábel bemenetet állították be. Ezt a beállítási opciót nem ajánlja fel csak az első indításnál. Most csak az analóg jelet érzékeli. Tudnátok ebben segíteni? Előre is kösz.