Segítség kéne a Samsung ML 1610 lézer nyomdához. Elpukkant a tápegységben a PWM regulátor IC. Ez egy műanyag tokozatú 6 kivezetéses IC /mint egy tranzisztor, csak hat lábú/. A szerencsétlen úgy ment tönkre, hogy a jelzése eltűnt. Nagyon megköszönném, ha valaki legaláb a típusát megadná, de még jobb lenne a bekötési rajz.
Sziasztok!
Adott kettő db. ilyen gép. Javítva már volt, most megint rossz mind a kettő azonos hibával.
Pár lap oké, majd felszedés közben begyűri a papírt.
Mindkettőt elhozhatnám ismerőstől, de érdemes elhoznom eme hibával?
Köszi!
Üdv:
Pityesz
nyomi=nyomtató!
Sziasztok. A minap megtoltottem a cimben szereplo mf. gepnek a tonerjet, de 2 csippel is azt az uzenetet adja, hogy "nem kompatibilis toner". A gep uj, 450 oldalt nyomtattak vele, ez lenne az elso toltese a tonernek. Talalkozott mar valaki ilyen jelenseggel? Udv.
Fent nevezett nyomtatóval az a gondom hogy nem megy el aludni. Firmware-t frissítettem, be is van állítva 1 percre. A nagyobbik baj az hogy a fűtést nem kapcsolja le nyomtatás után. Egyik raggel érdekes szagra lettem figyelmes, ekkor derült ki a turpisság. Nyomtatni nyomtat szépen, azzal nincs gond, de nem kapcsol le, és igy nem az igazi. Még nem szedtem szét! Merre keresgéljek?
Előre is köszi