Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

3510

TV - EPROM
Type: (BIN)
Size
256.0byte
Page
---
Category
TV
EPROM
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar 3510 manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Download free of charge (10 files / day):
Download is being processed. Please wait...
Download processing...
  • Also known:
    3510
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TV forum topics:
Phillips 32PW8620/12 ch.:ES.1E elcsúszik a kép
Sziasztok! A fenti készülékkel az a bajom,hogy néha vízszintesen fésüszerüen elcsúszik a képe.Kikapcsolom,bekapcsolom jó.Mi okozhat ilyen problémát.Az igazsághoz hozzátartozik,hogy nem fűtött helyen van(hidegtől lehet ilyen?).Érdekelne még milyen távszab való hozzá? Köszönöm előre is válaszotokat,üdv: Mika.
LG 32LF2510 képhiba
Tisztelt Kollégák! A címben szereplő LCD TV-vel meggyűlt a bajom. Segítséget kérnék a javításában. A jelenség a következő: bekapcsolás után elindul, háttérvilágítás megy, kép nincs, csak a tetejétől mérve 10 cm-re van egy 3 mm széles világos csík ami nem éri végig a kijelzőt (kb 10-10 cm hiányzik a két oldalon), hang nincs egyik bemenetről sem. Hűtésre, melegítésre, ütögetésre és csavargatásra nem reagál. Tápegységet végigmértem ESR mérővel, kondik jók, nem púposak, a névleges feszültségek megvannak. A main board-on a stabilizátorokon megvannak a feszültségek, semmi nem melegszik rajta, T-con panelen feszültségek rendben, bizti jó. Még nem láttam ilyen hibát, segítsetek, mi okozhatja, mit nézzek meg? Várom a hozzászólásokat! Üdv! Zoli
ICC5 Videoton sorvégtranzisztor meghalt - Megoldva!
Sziasztok! Adott egy ICC5-ös sasszival szerelt Videoton tv. Tele kontakthibával, ahogy szokott. Átforrasztottam, úgy tűnt, hogy megjavult. Szétszedve ment, de összerakva nem indult, háromszor próbált, majd kikapcsolt. Többszöri ki- és bekapcsolásra is ez volt a válasz. Mivel amikor még működött, a hibajelenség az volt, hogy a kép összeugrott, ezért arra gondoltam, hogy a függőleges eltérítés miatt nem indul talán. Több helyen is olvastam fórumokban, hogy nem lesz semmi baja, ha lehúzom a függőleges eltérítőtekercset, de nem így lett, a sorvégtranyó elment zárlatba. A kérdésem a következő: mi az esélye, hogy vitte magával a TEA-t is? Ha csak a tranyó szállt el, akkor annyit még áldozok rá (plusz még alaposabb átforrasztás), de több befektetést (se pénzben, se időben) nem ér meg. Várom a szakértők hozzászólását! imrus101 A sorvégtranzisztor cseréje után újra működik a készülék, nem vitt magával mást a függőleges eltérítő csatlakozójának lehúzása.
Grundig TVR5540/1 TOP nem indul
Jónapot fórumtársak! Új vagyok itt. A problémám ez a fránya combi Grundig TVR 5540/1 TOP jelű CP421-425G sasszijú nyavala. Voltak apróbb problémái amiért szét kellett szedni, és a nagyfesz kábel kivételekor jól megcsapott a ménkü, és áthúzott a combom és a panel között. Azóta nem reagál semmire. ha bedugom a fej egyet pördül. a relé egyet kattan, éség folyamatosan a timer rec nevü led. A procit szkóppal nézegetve kifelé óra meg adatjel van, de a eeprom felé semmi. Ha kiveszem az epromot megjelenik a sda meg a scl is de eltűnik a proc másik feléről. Mi a csudát kezdjek vele??? Előre is kössz laca
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce