Szevasztok
Ma kaptam egy müszert ИДО 04 neve ez a villanymotorok tekercseit tudja leellenőrizni,illetve a szigetelését.
Az lenne a kérdésem nem e lenne valakinek leirás ehez a müszerhez,mert ez még analóg kijelzős,a digitális kivitelre találtam használati utasitást,de az nem paszol.Gondolom náltok is volt ez forgalomba.
Sziasztok!
A napokban valaki megajándékozott a címben szereplő műszerrel,ami természetesen nem működik.Sebaj, megkerestem itt a kapcs.rajzát, majd rövid nyomozás után kiderült,hogy az inverter része nem megy. Sajnos az itt fellelt rajz borzasztó rossz minőségű,se pozíció szám sem érték nem olvasható le róla. Esetleg valakinek jobb minőségben megvan ez a rajz?
Előre is köszönöm a segítségeteket,
Üdv:
Csaba
Szervusztok!
A néhai NDK műszerei közül az RFT gyártmányú SMV 11 szelektív mérővevő (9kHz-30MHz) magyar, német vagy angol nyelvű használati utasítását illetve szervizleírását keresem. Csak másolási célra is megfelel!
Minden tanyalakónak boldog Karácsonyt és szerencsés Új Évet kívánok!
Üdv.: István
Helló fijjug!
Segítség kellene a téma címében szereplő csővoltmérő megrendszabályozásához! (Szóval leginkább a szervízkönyvét keresem.)