Sziasztok!
Egy Aiwa RX-30-at javítok, tuner-hibás. A 3sk73-ra terelődött a gyanú. Az volna a kérdésem, mivel semmit nem találtam róla, hogy helyettesíthető-e pl. BF964, vagy BF966-al? Persze, megfelelő lábelrendezés után.
Köszönettel
Attila
Sziasztok!
Most hozták ezt a hifitornyot, a gond az vele hogy bekapcsolom, és pár másodperc múlva kikapcsol. Újra bekapcsolva megint ez a hiba jelentkezik. A végfok icét kivéve is ez a hiba, a kazetta rész, cd rész le van húzva akkor is. Amikor hidegen indítom, akkor bírja fél percig és ilyenkor meg is szólal, de később már csak rövid ideig kapcsol be. Lehet hogy proci hibás, vagy lehet még is végfok ?
Üdv. Mindenkinek!
Aiwa NSX S211 Hifi torony /nagyon sok Aiwa készülékben ugyanez a CD mechanika van/csak úgy viszi be a lemeztányért ha nagyon picit megemelem a teljes 3 lemezes tányért teljesen kinyitott állapotban így viszont tökéletesen működik.A fekete fogaskerék szorul meg ami közvetlenül csatlakozik a tányérhoz.Nincs kopás,nem látni deformálódást de valamiért a tányér csak picit megemelve megy vissza.Már többször volt ilyen hibán de igazából még nem jöttem rá az okára.Valakinek ötlet?Kössz.
Hi!
Tudnátok segíteni?
Hoztak egy ilyet szíjkészlettel, hogy cseréljem ki. Kicseréltem, de nem nagyon akarja tekerni az első orsót, ill. gyors tekerésnél nem maradnak bent az előre hátra csévélő gombok. Mi lehet a bibi?
Kösz