Tisztelt Fórumtársak!
Hozzám került a fenti masina és segítséget szeretnék kérni a javításában. A probléma az, hogy a kijelzőn megjelenik valamilyen felirat a bekapcsolást követően de nem tudom elolvasni mert nincs háttérvilágítása a panelnek. Majd eltűnik a felirat és nem csinál semmit se. Elvileg az előlap lenyílik de nem tudom miképp tehető ez meg, mert a gombokra nem reagál.
A készülék így néz ki:

A hátlapról egy fotó:

Csatlakozó:

Tanyán talált rajz:

Találtam itt a tanyán egy bekötési rajzot de nem igazán értem mi miért van. Ebben is kérnék egy kis segítséget. Hova kell a tápfeszültséget tenni? Én a biztosítékot vettem alapul és kiméricskéltem melyik csatlakozó van vele kapcsolatban. De lehet más is?
Van hozzá kód is, de nem látom a feliratokat nem tudom beállítani se.
Nagyon köszönök minden hozzászólást a témában!
Üdv a Szakiknak!
Kérdésem lenne.
Van egy 2016-os Ford focus mk3-as kocsi a gyári rádiójával, amiben a tegnapi napig rendben működött a rádió és a párosított telefonok között a kapcsolat. Egyszer csak nem kapcsolódott. Próbáltam törölni, újra párosítani, de semmi. A telefon látja a SYNC-et (ford neve), próbál is kapcsolódni, de nem jön össze.
Mit lehet tenni? Van valami házi reset lehetőség, vagy ennyi volt ennek a kényelmi funkciónak?
Köszönöm, Gyula
megoldva: A menüjében volt master reset lehetőség, az segített.
Sziasztok!
Vásároltam a lomis piacon ma egy fiat stilo gyári autorádiot.
De nem birom müködésre birni.fotot csatoltam,netes de ugyanaz a jelenség.
Kérdésem,lehet-e valahogy müködésre birni,hogyan?(ECU nélkül)
Válaszokat elöre is köszönöm!
Üdv:Atis
Hello guys. I know that this information exist on this board, but because of bad find engine I can't find any one theme about this. About coversation dvd car player to Bluetooth. I realize that sounds like "Google it for me guys.", but there's nothing more I can do. I spent an hour, I entered completely different spellings, but I only found official documentation, which is not enough.