Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

BBK FSA-7800E,BE

AUDIO - SERVICE MANUAL
Type: (RAR)
Size
2.0 MB
Page
---
Category
AUDIO
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar bbk manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Download free of charge (10 files / day):
Download is being processed. Please wait...
Download processing...
  • Also known:
    BBK FSA-7800E BE FSA7800E FSA 7800 7800E
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant AUDIO forum topics:
cd lejátszók javítása
Udv! Nos,a gondom-kicseréltem már pár optikát cd lejátszokban,de most 2x is ugyanabba a hibába botlottam:optikacsere után a lejátszok/egyik Philips,a másik AIWA/ a cd -t gond nélkul felismerik és le is játszák,de néha néha egy-egy pillanatra megakadnak-szoval kiesik a hang.Ez a jelenség nem rendszeresen történik,de nagyon zavaro,föleg zenehallgatás közben.Nagyon megköszönném,ha valaki segítene a hiba elhárításában. Udvözlettel-Stanley
Yamaha CDX-530E olvasási hiba fejcsere után
Egy kis segítséget szeretnék kérni, mert nem boldogulok egy Yamaha CDX-530e CD lejátszó javításával.(A service manual megtalálható itt az oldalon)
Kezdte bizonytalanul olvasni a lemezeket, ezért úgy döntöttem kicserélem a lézerfejet.
Mivel több helyen azt olvastam, hogy a motorok is okozhatnak rejtélyes hibákat, ezért először a két motort tisztítottam meg. Betettem az új fejet (KSS210A), elvégeztem a beállításokat. Úgy tűnt, hogy szépen működik minden. A tartalom jegyzéket gyorsan beolvasta, és le is játszotta a lemezt. A gyári lemezt viszonylag szépen lejátssza, de néha megbolondul, szám léptetésnél nem találja a következő számot, a cd felpörög, és mintha "fókuszálás" is hallatszódna. Próbálkozik egy darabig, aztán leáll.
Írott lemeznél rosszabb a helyzet, ezt is szépen beolvassa, de kb. a 3. számtól felfelé nem találja a következő számot, kerreg, keres, aztán leáll. Van úgy is, hogy az első szám első percénél elveszti a fonalat, és felpörög, kerreg, leáll.
Találkozott már valaki ilyen hibával? Hogy lehet behatárolni egy ilyen hibát?
cLCRU feliratú SMD analóg kapcsoló beazonosításában kérnék segítséget. (Megoldva)
Sziasztok!
Egy LG soundbar subwooferének javításával vagyok gondban.
A sub típusa SPN6-W, de az SPN8-W ugyanaz - annak az sm-ét feltöltöttem ide.
Szóval van egy hatlábú  - SSOP6 tokozású - analóg kapcsoló ami a 3,3 V tápot kapcsolná, de nem teszi. A manuál igen szűkszavú, még a típust sem adják meg.
Addig jutottam, hogy a funkcióját tekintve BD2222- BD2244-ig lehetne valamelyik, de a felirat nem stimmel, mert ezen cLCRU van míg az említett BD-n BL vagy BM kellene legyen.
Mivel a kapcsoló jel típustól függően vagy GND, vagy 3,3 V nem mindegy mi kerül bele.
Tehát a cLCRU felliratú valószínűleg más gyártó terméke, vagy én vagyok zsákutcában.
Na ebben kellene a segítség.
Köszönettel: Hifista.
Pioneer SX-1300
Sziasztok! A szóbanforgó rádiós erősítő kikapcsoláskor elfelejti a beállított adókat. Sehol nem találok ilyen rajzot. Ha lenne valakinek ötlete és/vagy rajza, hálás lennék érte.
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce