Sziasztok!
Ez a saját gépem. Még anno a Keravill-ban vettem. Jó rég volt.
Kb 15 éve szétszedtem, mert a csapágy tönkremenetelét megelőzendő szimmeringet akartam benne cserélni.
Kicsit elhúzódott.
És biza nem tudom már, hogy az előlapján lévő választó "nyomókapcsolók" hogy is voltak bekötve.
Ha ne adj isten valakinél van egy ilyen gép és lefotózná nekem, azt megköszönném!
Tudom kapcsrajz alapján is belehet kötni, de ahhoz bogarászni kellene!
Pár fotó az azonosításhoz:
A gép: http://www.ukrboard.com.ua/imgs/board/50/1276850-1.jpg
Kezelő közelről: https://39.img.avito.st/640x480/3501510439.jpg
Kezelő hátúról a hőfok kapcsolóval és a centrifuga felező kapcsolóval: http://i056.radikal.ru/1710/17/537c9eafbd2c.jpg (Sajnos a kábelek színe nem látszik)
Ez lehet, hogy az, de nem biztos: https://09.img.avito.st/640x480/3765540109.jpg (Lehet elég lenne ennek a neten letárolt régi oldalát megkeresni)
Felülnézet 1: https://img01-olxpl.akamaized.net/img-olxpl/582504632_4_644x461_pralko-suszarka-indesit-wdn-2296-xwu-dom-i-ogrod.jpg
Felülnézet 2: https://static.baza.farpost.ru/v/1517980887295_default(Lehet, hogy az előző mégis ez a gép, mert igy a felső kábel színek stimmelnek.)
ET lévő rajzok:
https://elektrotanya.com/indesit_wdn2296xwo.pdf/download.html
https://elektrotanya.com/indesit_wdn2296xwu.pdf/download.html
https://elektrotanya.com/indesit_wdn2296xwu_sch.pdf/download.html
https://elektrotanya.com/indesit_wdn2296xwu_sch.pdf/download.html
Köszi!
Szép napot mindenkinek.Volna egy olyan problémám,hogy egy beko wmd 66120-as típusu mosógépben a panel felől le van vágva a motor csatlakozója.A panelból a tüskék állnak kifelé,de a csatlakozó le van vágva,csak az öt szál drót látható.A vezetékek színei:Lila-fehér csík,barna-fehér csík,piros-fehér csík,zöld-piros csík és lila-sárga csík.A csatlakozó függőlegesen áll.Képet csatoltam.
Üdv' az Uraknak.
Mi lehet?
Sziasztok !
A fent nevezett mosógép Zanussi-LG vízszint szabályzójának a bekötését keresem ! Annyit tudok róla , hogy DC-5V és kimenet van rajta . ( 3 pontos bekötésű ) Szétszedve látni , hogy kiöntötték műgyantával . A másik oldalon két zöld szűrő kondi látható (?) Úgy tudom (lapatnet kolléga hozzászólásából) , hogy 22 kHz-24,1 kHz között ad ki jelet .Fotókat mellékelek . Minden hozzászólást köszönök . Üdv varga jano
Sziasztok !
A szemből-jobbról számozott csatlakozó : 1. (nagyobb távolságra a középsőtől) +5 V . 2. (középső) GND . 3. SIGNAL
Köszönöm . Üdv varga jano