Üdv!
A hiba a következő: Bekapcsolás után három vízszintes feketecsík jelenik meg(1 alul,1 felül, 1 középen). Háttérvilágítás van. Beérkező jel hiányában átvált készenlétre, ahogy azt kell.
A kondik lászólag rendben. Halk zizegés hallható.
Ez a modell Belinea 10 19 10 (11 19 08)
Kép rendben kezdődik a második, majd leáll
(Fény kialszik és a teljesítmény).
Előre is köszönöm a segítséget!
Üdv, 103055, Rew:1.7 a tipusa, azzal jött, hogy nem volt vizszintes eltérités, Q412 és a környékén lévő összes elko cseréje után beindul,nem is melegszik nagyon, csak a rendszer bejelentkezésekor teljesen hordo alaku a képe, majd betöltés után minden felbontásban tökéletes, szabályozható.
Zárlatot, vagy szakadást nem találtam, van-e tippje valakinek, köszi.
Üdv Kollegák.
A fenti monitorral a következő a problémám. Bekapcsolás után a kép pár másodpercel eltünt. Ezt az inverter javításával sikerült kiküszöbölni, most a kép teljesen jó.
A probléma az OSD-vel van, ha megnyomom a menü gombot, akkor az OSD menü úgy jelenik meg mintha visszintesen a sorok szét lennének csúszva.
Kérem, aki tud, adjon tanácsot, hogy mi lehet az oka?!