Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

BELMONT RADIO CORP. 678C SCH

AUDIO - SERVICE MANUAL
Type: (PDF)
Size
72.7 KB
Page
2
Category
AUDIO
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar belmont manual?
Advertisements
Document preview [1st page]
BELMONT RADIO CORP. 678C SCH service manual (1st page)
Preview of BELMONT RADIO CORP. 678C SCH [1st page]
Click on the link for free download!
Document preview [2nd page]
BELMONT RADIO CORP. 678C SCH service manual (2nd page)
Preview of BELMONT RADIO CORP. 678C SCH [2nd page]
Click on the link for free download!
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    BELMONT RADIO CORP. 678C 678
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant AUDIO forum topics:
Sony TA-FE500R erősítő védelme letilt
Sziasztok!

A címbéli erősítő került hozzám javítás céljából. Nem sok erősítőt javítottam eddig de ezt muszáj lesz
(a haza becsülete forog kockán ;-), remélem a segítségetekkel meg is fog történni.
A tulaj elmondása szerint, havonta egyszer van használva, filmvetítés hangosítását biztosítja egy kisebb méretű teremben.
Legutolsó alkalommal sikerült az erősítő kimenetét rövidre zárni egy hosszú hangfal vezetékkel ( az egyik vége az erősítőbe,
majd a másik vége is hangfal helyett szintén az erősítőbe) ezután pedig be se kapcsolt.
A hideg miatt az este csak egy félórát  foglalkoztam vele rajz nélkül, utólag megtaláltam a tanyán 
Tehát bekapcsolásra meg se mukkan, piros LED világít, DC relék nem húznak meg...
Merre kellene indulni ?
Segítségeteket előre is köszönöm!


Mali 
Sonos Play 1 hangfal javitasa
Sziasztok
Kerult hozzam egy Sonos Play 1 hangfal.
Szetszedve eleg ijeszto volt, viz folyt bele es ugy volt betaplalva halozati feszultseggel.
Ami biztos: a halozati biztositek (T2A) szakadt es felrobbant, azonkivul a Graetz hid ket diodaja zarlatos, az egyk AC bemenet a + al vezet rovidet, a masik a -al
Tekintve, hogy a viz vezetett, valoszinu egy ideig 230AC-t nyomott a kondira es a tapra.
A pufferkondi mintha kicsit pupos lenne, de nem biztos. 
Kiszaritottam, kicsereltem a nyilvanvaloan hibas alkatreszeket, meregettem benne, rovidzart vagy hibat keresve. Nem talaltam semmit, ezert betaplaltam.
A biztositekot rogton kivagta.
Ekkor megint a kondira iranyult a figyelmem, a chopper reszen nem lattam zarlatot.
A kondi 100uF/400V


Merve nekem nem tunik rossznak.
94.04uF
Vloss=1.9%
ESR=1.5Ohm


Keresgeljek tovabb? Nyilvan nincs itthon ilyen kondim, maskepp cserelnem.
JBL CHARGE 4 régi 2017-es Bluetooth hordozható hangfal meghibásodott USB zárlattól
Sziasztok!
Két összeégett alkatrész azonosításához kérek segítséget tőletek: a készülék JBL CHARGE 4 régi 2017-es bluetooth-os hangfal. Mellékelem a modul fényképét is.
 Egyre csak gyűlnek a tönkrement hordozható hangfalak, gondoltam ne kerüljön a szemétbe , még egyszer nekifutok, megjavítom, ki is cseréltem a nagy USB dugaszt, de elakadtam a továbbiak miatt.
 USB zárlat +5V testhez érhetett evégett kiégett a 3,7V akkumulátor dugasz szomszédságában lévő  Q3 tranzisztor és a szomszédos R9 ellenállás, mellékelem a fényképet a modulról. USB dugaszt már kicseréltem. Talán a tranzisztor FET típusú, az ellenállás valahol 47K és 100K közötti lehet  Nem találtam sehol technikai rajzot(Service Manual) pont erről a modulról.
Elég volna a két alkatrész értéke,, mint a tranzisztor jelölése pl: J3Y vagy mivel helyettesítsem hagyományos alkatrészekkel akár, a dobozban úgy sem látszik.
Újabb Charge 4 rajza nem talál mert ez a 2017-es modell. Az újabb Charge4 rajzát letöltöttem, Charge3 és Charge2 is meg van de nem azonos, csak részben.
Audi Concert autórádióhoz kódot keresek
Sziasztok! A készüléken 4B0 035 186U és a CQ-LA1623L feliratok találhatók. A kódja ismeretlen, hogy lehetne életre kelteni? Ehhez kérném a segítségeteket. Köszönöm : Laci
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce