Sziasztok!
Segítséget kérnék a csatolmányban látható tápcsatlakozó beazonosításában és esetleg hozzá tartozó dugó beszerzési forrásában.
Hasonlít a szabványos IEC (számítógép) csatlakozóhoz, de annál szélesebb, és mint ahogy látszik a kések 90°-al el vannak forgatva.

                                           Tiszteletem!
Jófogáson vettem  egy Kenwood KRF-V4060D rádiós 5.1 erősítőt.
Sajnos nincs hozzá magyar használati utasítás. Ha valakinek megvolna és feltöltené azt megköszönném?
Üdv,Sándor.
Köszönöm a segítséget! Google fordítóval lefordítottam ami nem volt érthető számomra.
Kedves tanya lakók! A fent említett hi-fi került hozzám javításra,cd mechanika alapos takarítás után,a  szépen viszi a lemezeket és a magnó mechanikát, is újra kellett szíjjaznom.Nos, egy hiba még mindég meg maradt, nem szabályoz egyáltalán  a kijelzőn 1-30 ig jelzi is hangerő szintet, de semmit nem hajlandó végre hajtani be kapcsolás után hol max hangerőn szól vagy olyan halkan hogy alig lehet hallani,kontakt hiba nincs,át néztem mindent a végfok modult is mit nézzek még meg valami hasznos tipp??T:Zsolt.
Üdv tanyalakók!
Elöször is boldog új évet minden tanyalakónak!
Vásáróltam a cimben szereplö magnót azzal a hibával hogy szólt egy darabig utána örökre elhallgatott.
Szétszedtem , a tápegysége jó mivel 12V ról üzemel és külsö tápos.
Az alaplapon találtam egy kicsit füstös smd ict de nem találok róla semmit.
Foto mellékelve.
Minden segitökész hozzászólást elfogadok, és megköszönök!
Üdv: atis76