Sziasztok!
Van egy Blaupunkt MS30BT mikro hifim amin egyáltalán nincs hang, csak nagyon halk pattogás, ahogy a hengerőt emelem eleinte még csak csak elindult, de most már semmi. (nem potis, optikai szabályzós)
Sajnos semilyen kapcsolási rajzot nem találok hozzá :( Én végfok hibára gyanakszom (MP7748), le is vettem a hűtőbordáját, de ahogy néztem magyarországon nem beszerezhető.
Abban szeretném kérni a segítségetek, hogy valóban végfok hiba lehet-e, esetleg helyettesítehtő-e ez az alkatrész, egy kompatibilis végfokkal? Esetleg tudnátok-e rajzot mellékelni?
Köszönöm!
Sziasztok!
Hanghibával kaptam javításra a fenti fejegységet. Az a gondom, hogy kódot kér, így asztalon nem tudom bekapcsolni. A tulaj nem tudja a kódot, mert az autóban nem kéri, viszont ott nem tudom javítani. Kódfejtésben nem vagyok jártas ezért kérném a segítségeteket. Mellékelem a rajta található címkéket, és egy képet az előlapról.
Üdv.
Sziasztok!
Kaptam egy ilyen autórádiót, örültem is neki egy darabig, mire rájöttem hogy kijelzője nincs neki. Még nem adtam neki tápfeszt, így vakon el lehet ezt indítani? A kódja megvan.
A neten találtam egy oldalt miszerint számítógéppel kommunikál, de programot nem találtam hozzá.
http://teletehnika.km.ru/articles.php@id=135.
Sziasztok,
Segítségeteket szeretném kérni a címben említett eszközök összekötéséhez.
Mind két eszköz a sajátom.
Csatolok képet a két csatiról melyek összekötésére lenne szükségem.
Segítségeteket köszönöm.
Üdv.:
Gyula