Sziasztok ! Nagyon szépen megköszönném, ha valaki meg tudná írni a tárgyi mosógép (4 hosszbordás) ékszíj méretét. A tanya dokumentum-tárában nem lelem.Nemcsak hogy tönkrement, de olvashatalan is lett. Mellékelem az adattábla-fényképét a gépnek. Köszönöm ! BS
Sziasztok:van a fent nevezet gép ami olyan hibát produkál valamikor(néha az egész szárítási ciklus alatt nem) el indul rendesen vagy már az indulásnál, néha szárítás közben egy pillanatra a relék( motor és a világítást kapcsoló biztosan) el kezdenek ki-be húzni nagyobb frekvencián mint mikor a feszültség le esik majd ismét behúznak ez néha addig történik míg nem a programidő nullára ugrik és kiáll hibára .A panelt átkondiztam,forrasztási hibát nem találok.A kérdésem az lenne hogy ezt az időszakos hibát okozhatja-e a táp IC tny266 vagy esetleg valami mást nézzek meg amire nem gondolok.Azért nem cseréltem még ki az IC-t mert nem mindig jelentkezik a hiba és ha most kicserélem nem tudom,hogy megoldottam a problémát vagy nem mert pl:tegnap is kétszer lement hibátlanul a szárítás, ezért lennék kíváncsi a véleményetekre vagy tapasztalatotokra ,hogy ne járassam a gépet nap hosszat.ÜDV:LACI A megoldás :a reléket vezérlő IC tápjában egy lepárhuzamosított SMD ellenállás egyik ellenállás forrasztáshibás volt, így a betápja ingadozott.
Érdeklődöm tudja-e valaki a Bosch WFP3330 motorvezérlő panel R5 ellenállásának az adatait?
Üdv mindenkinek! Eben a gépben lakik egy BLP3 vízszivattyú ami kevés vizet nyom ki, ezért egy idő után E24-es hibakóddal leáll. A járatokat kitisztítottam( szűrő , szelep) de szivattyúzáskor nagyon kevés vizet szállít kifelé, leszerelve a lapát nem szorul. A hagyományos szivattyút legalább ki lehetett könnyen próbálni. Az elektronika EPG70002, aminek a tápjában a kondikat még megnézem. Ha valakinek valami ötlete van az kérem segítsen!