Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

BSS FDS318 SCH

AUDIO - SERVICE MANUAL
Type: (RAR)
Size
434.2 KB
Page
---
Category
AUDIO
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar bss manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    BSS FDS-318 FDS318 FDS 318
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant AUDIO forum topics:
SONY SA-WCT290 aktiv subwoofer és soundbar rendszer nem ad hangot a sub-on
Tisztelt kolegák,

a következő az ábra: adott a címben szereplő rendszer (nem tudom másképp megfogalmazni mi). Miután  BT álltal összeborulni látszik  és megszólal de chak a soundbar a mélynyomó halgat. Először úgy gondoltam nem látják egymást de kiderűlt, hogy ez nem igaz. Miután bekapcsolom a soundbar-t a sub-on a piros LED villog majd zölrde vált. Sejtem, hogy ez azt jelenti, hogy csatlakoztak. Szétszedvén és a kapcs rajzon a block diagramot elemezvén kiderűlt, hogy habár a feszűltségek stimelnek a BT modulbol semmi jel nem észlelhető a stream pin-en 100MHz-es szkópon, a TSA5534 audio proci bemenetén sem jelenik meg semmi és a kimenetén is a PWM pin-eken amelyek a kimenő erősítőre csatlakoznak csak a vivőfrekvenciá látható. A kérdés az az, hogy mia az amit nem tudok, avagy a sejtelmem, hogy a BT modul hibás az igaz. A fiatalabb kolegák de a többiek tanácsát várom akik vágják ezt a témát. A SM feltöltve, valószínűleg a rendezetlenben lapul.

üdvözletem
Audi Concert 2 4B0035186G kód kifejtése tartalomból
Sziasztok Valaki meg tudná nekem mondani a címben nevezett rádió kódját eeprom tartalomból. Feltöltöttem a dumpot.
Panasonic CQ-RDP-113 : nem lehet bekapcsolni
Sziasztok, Van 1 Panasonic CQ-RDP113 (nem mp3-as) típusú autórádióm, szépen működött, egyszer csak azt csinálta, hogy kikapcsol.Volt amikor még be tudtam kapcsolni, de most már semmi... Bekapcsoláskor villan 2-t a power ledje, de nem csinál semmit.Mi lehet a baja? A végfok IC-t kiszedtem belőle(arra gyanakodtam), amiatt tilt le, de nem segített! Később jutott eszembe, hogz megnézem az adatlapját, nincs tiltási lehetősége... Tudna valaki segíteni? Esetleg 1 rajz??? Előre is KÖSZI!
Sirus SXA-600 egyik oldal nem indul
Sziasztok! Adott a fentebb megnevezett végfok. Jobb oldala protectbe van. H osztályú,a felépítését a Siva ppa1600-hoz tudnám hasonlítani. (Emeletes táp,stb) A panelon minden emmitter ellenállás, dióda, tranzisztor jónak tűnik. A kimeneten 30v-ot mérek. Úgy néz ki meg is van a baj. Kiszedtem minden végtranyót és az alacsony tápfeszültségű részen zárlatos volt az egyik komplementer pár tranyó. Vélhetően ezeket cserélve ismét működni fog. 5 pár végtranyó van mindkét tápfesz részen és az 5ből 1 pár hajtja meg a másik 4et ha jól látom. A kérdés az, hogy elég cserélnem az alacsony tápfesz részen lévő 5 pár tranyót (természetesen párbaválogatva, vagy a nagyobb feszültségű részen is kellene a stabil működés végett?
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce