Szervusztok !
Ha áramtalanítom a készüléket, majd újra használatba veszem, az állomások keresését újra el kell végezzem. Mivel nem csak én használom, így a többieknek ez kellemetlen.
Mindenkinek Boldog Új Évet kívánok !
Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni a fent nevezett erősítővel kapcsolatban. Minden működik rajta, de nem jön ki belőle semmi hang. Az egyik ismerősöm hozta, hogy nézzem meg neki, ugyanis a felesége mindig letakarja a szellőző nyílását a tetején egy terítővel mondván biztosan leégett a végfoka. A végfokait megmértem mind jó. Mi lehet a baja? És nem igazán akar működni rajta a hangerő gomb sem (sokszori körbetekerés után 1-et változik) a távirányítóval tökéletesen működik.
Sziasztok. A minap hoztak ezt kinai csodat javitasra, allitolag leesett\feldolt es beszakadt a bemeneti csatija. Miutan ezt kicsereltem, rajottem, hogy megszakadt a bemeneti csatitol a kisjelu panelra vezeto kabel test vezeteke. Miutan meglett ez is, kiderult, hogy az egyik csatorna nagyon halkan es torzan szol. Ocsmany epitmeny, a vegtranyok emiterellenallasai nem is voltak betervezve, a rele a bekapcsolas pillanataban kattan is - nem vagyok meggyozodve hogy adott esetben lekapcsolna a hangszorokat a kimenetrol. Na de most kellene egy rajz errol a csodarol hogy el tudjak igazodni benne. Mar ha van valakinek rajza errol. Udv.
Sziasztok!
A fenti gépnek kellene valamilyen kód, vagy eeprom tartalom? A sorozat száma: BP3759P1353753