Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

BURNDEPT 270 VIDOR 268

AUDIO - SERVICE MANUAL
Type: (PDF)
Size
1.2 MB
Page
2
Category
AUDIO
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar burndept manual?
Advertisements
Document preview [1st page]
BURNDEPT 270 VIDOR 268 service manual (1st page)
Preview of BURNDEPT 270 VIDOR 268 [1st page]
Click on the link for free download!
Document preview [2nd page]
BURNDEPT 270 VIDOR 268 service manual (2nd page)
Preview of BURNDEPT 270 VIDOR 268 [2nd page]
Click on the link for free download!
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    BURNDEPT 270 VIDOR 268
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant AUDIO forum topics:
hangfal bekötés
Üdv! Szert tettem egy pár kommersz noname hangfalra. Beépített kábellel rendelkezik és valamelyik előző tulajdonos jótékonyan levágta a róla a csatlakozót. A kábel szürke, nincs rajta jelölés. Megpróbáltam szétszedni a hangfalat, de a mélysugárzó bele van ragasztva. A közepet ki tudtam venni, de épphogy csak a hangváltó szélét láttam, nem lehet normálisan hozzáférni. Kérdés: Anélkül hogy szétbontanám, meg lehet valahogy állapítani, hogy melyik a negatív és melyik a pozitív vége a kábelnek? Üdv, DM
blaupunkt lubeck rcc45-REG OFF
sziasztok--nos adott egy blaupunkt lubeck rcc45 autoradio,es bekapcsolaskor a kijelzon megjelenik,REG OFF,es azon kivul semmit nem lehet kezdeni vele,TA,TP ezek gombok mukodnek,de se hangolni,se fobb funkciokat nem lehet elvegezni vele,tehat a kerdes,mit jelent ez,ki lehet-e iktatni,vagy mi nem tetszik neki? koszonom,udv.
Denon AVr-1306 Kikapcsol az elején (Befejezve! )
Sziasztok! Nemrég került hozzám egy Denon AVR-1306-os erősítő, aminek az előéletét nem tudták megmondani. Az a hibajelenség, hogy bekapcsoláskor elindul, a gomb körül a zöld LED villog, de kb. 4-5s múlva kikapcsol, és pirosan villog. Valamelyik végfokra gondoltam startból, kikötöttem, de nem változott semmi. A végfokok nem hibásak, legalábbis zárlatra nem zárlatosak, 200ohm-ig nincs ellenállásuk sem. Ahogy nézegettem a 1603-nak a rajza közel azonos, de nem nagyon tudom hogy hova nyúljak :) Update , Az AVR-1603 rajz eléggé hasonló , a 72. oldalon lévő rajz szerint Q101,Q102,Q103 lévő tranyók nincsenek bekötve , Q104 pedig egy sem zárlatos , folytatom a Protektet indító dióda kiszedésével és meglátjuk , honnan jön a jel hiszen lehet fals is.
Reloop Rcd 900s
Sziasztok a következőben szeretném a segítségeteket kérni.Vásároltam használtam 2db reloop rcd 900s dj cd lejátszót(itt az oldalon megtaláltam a kapcsolási rajzát is).A problémám a következő lenne használat közben véletlen szerüen a zene megugrik pedig tele a buffer.Valamint volt már arra is példa hogy a tracknél egy bizonyos időnél megáll a lejátszás track ujra indít és megint megáll ugyanott a buffer pedig tele van kiveszem a cd-t vissza teszem akkor nem áll meg.Találtam a hq-nál hozzá kompletten mechanikát fejjel együtt rendeltem és a probléma sajnos ugyan úgy megmaradt.Olvasgattam fórumokban hogy sokaknak volt ugyan ien problémája de még garancia időn belül és a zajban orvosolták is.Kérem ha valaki tudna nekem segíteni azt nagyon megköszönném
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce