Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

CANDY CTY1035-1-01

WASHING-MACHINE - SERVICE MANUAL
Type: (PDF)
Size
2.0 MB
Page
27
Category
WASHING-MACHINE
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar candy manual?
Advertisements
Document preview [1st page]
CANDY CTY1035-1-01 service manual (1st page)
Preview of CANDY CTY1035-1-01 [1st page]
Click on the link for free download!
Document preview [2nd page]
CANDY CTY1035-1-01 service manual (2nd page)
Preview of CANDY CTY1035-1-01 [2nd page]
Click on the link for free download!
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    CANDY CTY1035101 CTY 1035101 CTY1035 01
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant WASHING-MACHINE forum topics:
Candy CM2 166-84 mosogep dobcsillag
Sziasztok

Igazsag szerint mar minden remenyt elvesztettem ezzel kapcsolatban, mert mar volt egy hasonlo esetem Candy mosogeppel.
Szet sem szedtem volna, ha latom, hogy mennyire ver, de nem latszott annyira.
Na szoval...
Adott egy ilyen mosogep:
Candy CM2 166-84 
N 31000865
Type FCE2
Kezdett nyekeregni, aztan mind jobban megszorult.
Szetszedtem es ez fogadott:



A dobcsillag gyakorlatilag szetmallott es a jobb also szara el van torve.
Mivel szinte lehetetlen beszerezni, azt hiszem, kuka. 
Megis, ha valaki tud beszerezhetoseget (Erdelyben elek, de Magyarorszagon is jo), akkor kerlek irjatok meg.
Azonkivul az a kerdesem, hogy tekintve, hogy ez a masodik eset, en csinalok valamit rosszul? Vagy ezek igy vannak gyartva?
Ez a gep raadasul UK gyartmany, nem kellene anyira gyenge legyen.

Elore is koszonom a tanacsokat.

Minden jot,
Janos
Candy CED112 mosogatógép fő mosogatás felfűtése után leáll a fűtés. [MEGOLDVA]
Sziasztok! Ma hoztak be egy mosogatógépet ami ezt a hibát produkálja. Kérdésem az volna hogy ebben a készülékben milyen típusú NTC lakik, már mint a referencia értéke mi. Én 10K mérek 20C'-n Szervizből került hozzám a gép,úgy adták vissza hogy működik, de tulaj elmondása szerint ugyan az a hiba maradt mint eddig. A cím beli hibát már én állapítottam meg. De az elmondása alapján nem öblít illetve a mosási ciklus végén megáll a hiba jelzésel és csipog. Ezek után már nem csinál semmit. Aki tud segíteni kérem segítsen. Üdv István!
Candy EVOC 581B-S szárítógép nem fűt. MEGOLDVA.
Szép napot. 
Egy hónapja motorkondit cseréltem. Mást ezeknél nem is vállalok, lévén ugye egy lemezből hajtva a két oldal meg a hátfal. Megakikitalálta....
Azóta szépen forog. 
Most nem fűt. 
Klixonokat tulaj 0 ohmnak méri. 
A gond, hogy szimpatikus a gazdi. Ezért nem szívesen hajtom el. 
Tippek is érdekelnek, de ha valaki sok ilyet javszerelt és netán jár TÖRÖKBÁLINTON,  szívesen átadom a címet, ehhez csak egy telefonszámot kérek. 
Minden megoldás érdekel.
 
Candy EVOH970NA1T-84 hőszivattyús szárítógép nem szárít(LEZÁRVA)
Sziasztok!

Lenne egy kis gondom a címbeli géppel.
A program végigmegy, de a ruhák vizesek maradnak benne.
A próba közben volt egy kis motorkondenzátor hibája is (a dobmozgató motor kondenzátora 7uF helyett 2.76uF-os értékű volt), de azt már kicseréltem, viszont az eredeti hiba megmaradt.
A gondom a gép konstrukciója, merthogy ennek más márkájú szárítókkal ellentétben(pl.: Electrolux) a kasztnija egyben van, tehát nem lehet az oldalát megbontani, csak az eleje levehető és az egész kasztni egyben.
Így szétszedett állapotban viszont nem tudom próbálni, hogy a kalorikus rész jól működik-e.
A kondenzátorcseréhez is szét kellett teljesen szednem.
Az egyedüli rész amihez hozzáfértem(de ehhez sem működés közben), az a kompresszor alja (a gép alja felől van egy nyílás amin csak a kompresszor feneke látszik ki).
Maga a kompresszor forró volt, viszont működés közben egy kicsit zörög, nem olyan csendes mint kellene.
Tehát működés közben nem férek hozzá a kalorikus rendszer többi eleméhez(szívó, nyomóoldali csőrendszer).
Tehát a kérdésem az lenne, hogy javított-e már közületek valaki Candy hőszivattyús szárítót kalorikusan és ha igen hogyan csinálta?
Válaszotokat előre is köszönöm.
Üdv: Ladakölyök

A gépet a tulajjal elvitettem szerelőhöz, aki a kalorikus rész működését le tudja ellenőrizni és meg is tudja javítani. Részemről a topikot lezártnak tekintem. Köszönöm kisandras79-nek a segítséget.
Üdv: Ladakölyök
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce