Sziasztok,
Vettem egy használt mosogatógép gépet, Candy CD1120,hazahoztam úgy hogy nem tudtam kipróbálni. Bekötés után azzal szembesültem hogy a vízet ugyan átveszi,de nem engedi tovább a programot a következő szintre. Szerintetek mi lehet a baj, orvosolható? Válaszokat előre köszönöm.
A cím kevés!
Üdv Mindenkinek!
A gépen a program jelző fények (3db), bármelyik gomb megnyomása után 3x felvillan, és nem történik semmi. Töltöttem bele vizet azt leüríti a gép. Programot nem lehet választani, mert csak villog.
Lehet ezeken vmi tesztet futtatni?
Köszönettel
Üdvözlök mindenkit!
Újfent mosógép. A fent említett mosógép ajtaját kellene szétszednem mert rozsdásodik. Ehhez kérnék segítséget, hogy hogy kell szétbontani?
Köszönöm Feri
"(olyan fórum téma megnevezést/elnevezést válassz, ami beszédes, minél pontosabban illeszkedik arra, amivel kapcsolatban írsz. pl: ORION LCD PT26S chassis 17MB12-2 nem indul )
Az pl. nem elég, hogy "LG RE" vagy "Cuccok!!!" és így tovább... Comprende!?"
Sziasztok
Javítottam egy: CANDY GO 41062 D mosógép panelt. Viper22 táp ic csere után 5V , és 24V megjött. Proci adja a sda, scl vonalakon az impulzusokat. A kezelő panelje LED-es(nem LCD).Serv. manuált letöltöttem, ajtókapcsoló "szimulálása" megtörtént.
Induláskor felvillan pár led ,aztán semmi.
A kijelző paneleken 74HC595-ök vannak.
Így kell lenni vmi kijelzésnek?
Köszi
Szabi