Üdvözlet Mindenkinek!
Candy mosogatógép vezérlő paneljén a nagy kék kondenzátor melletti ellenállás elégett, nem olvasható a színkód.Kérem a hozzáértők segítségét.
Szép estét Mindenkinek! Van itt a tanyán szervizdoksi, de hibakódokat nem lelek. Tudja valaki mit szeretne velem közölni a gép?
BEÍRTAM HIBÁNAK A TÍPUS VÉGÉT! Szóval nem "E10", hanem "EC"! Még egyszer bocs'!
MEGOLDÁS ALANT.
Tisztelt Uraim!
Van egy ilyen szerkezet itthon már vagy 5 éve, és valami meggondolta magát benne. Program végig megy de nem hajlandó felmelegíteni a vizet. Fűtőbetét ok, vezérlőpanelen tápok rendben /5V 12 V/, szűrő kondik is, relét kiforrasztva próbáltam kapcsol, de mintha nem kapna vezérlést. Tovább nem kutakodtam mert valami parketta lakk keménységű lakkal leöntötték a proc. környezetét. Van-e valami javaslatotok merre kutakodjak? Aztán a mosogató szivattyú is egyszer indult, aztán nem,azt kitisztítottam azóta indul mindig, de mintha kicsit nagyobb lenne a hangja. Szóval kb ennyi röviden. Vagy ezeknek ennyi az élettartamuk?
üdv: glass
Sziasztok!
A címben szereplõ gép jött be csöpögés szindrómával. Kiderült hogy az üstszájgumi szakadt ki az egyik sarkában.
Megérdeklôdtem de sajna húzós árban találtam újat, így felmerült a foltozás lehetôsége is.
Érdekelne hogy be lehet-e ragasztani, ha igen akkor hogyan és mivel, hogy tartós legyen és esztetikus is?