Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

CROWNMUSTANG-CHASIS-H-613M

TV - EPROM
Type: (E2P)
Size
408.0byte
Page
---
Category
TV
EPROM
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar crownmustang manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    613 CHASIS 613M
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TV forum topics:
Samsung UE55RU7102K nem lehet bekapcsolni
Sziasztok!
Egyik napról a másikra nem lehet bekapcsolni. Szétszedve készenlétben 12,9V a táp. Amikor próbálna beindulni 11,7V-ra leesik a tápfesz (USB aljzaton ekkor is 0V van). A proci bordája kb. 10 perc után jó langyosra melegszik fel. Sajnos egyenlőre ehhez sem találtam rajzot, így konkrét feszültségeket nem tudok mérni. A másik tv-vel szemben ennek semmi előjele nem volt a hibás működésnek. Mindkét készülék paraboláról kapja a jelet. Előző nap még nézték, másnap már nem lehetett bekapcsolni. Elvileg kéne lenni készenléti pirosnak amit én nem látok. Ennél is ha a digipanelt lehúzom a háttérvilágítás működik.
Bármilyen segítséget szívesen fogadok, amit előre is köszönök.
LG 42PA4500 pár perc után magától kikapcsol
Sziasztok!

Adott a témában szereplő plazma tv. Semmi tapasztalatom nincs ezekkel, sosem javítottam. A hibajelenség az, hogy hidegen indítva pár percig tökéletesen üzemel, majd gondol egyet és kikapcsol. Egyből visszakapcsolva van hogy elindul, de utána ugyan ez a helyzet, csak még hamarabb leáll, de van hogy bekapcsolás után csak LG logo jelenik meg, majd leáll ismét. Tápban az elkók cserélve, de nem hozott változást. Valakinek van esetleg ötlete? 
11ak37-11 72cm-es orion tv képhiba {Megoldva}
Tisztelt tanyatagok! A következő probléma merült fel ezzel a tvvel. A hiba az volt, hogy az stv9306 kh-s volt. A kh javítva az egész panelon mert volt számomra rossznak tünő forrasztás elég. Az stv-nél cseréltem a c605 (1000uf/25V) c604( 100uf/63V) elkót. Most az a jelenség, hogy bekapcsolás után vízszintes csíkkal indul majd kb 1 perc alatt teljesen jó lesz a képe. Én rossz elkóra gondolok de melyik lehet az? A tápokat mértem illetve a táp szekunder oldalán a stab ic-k nél is cseréltem az elkókat de nem hatotta meg. Lehet az stv mégsem úszta meg? Tud így tönkremenni? A segítséget előre is köszönöm! Mindenkinek köszönöm a segítségét! A megoldás végül az stv9306 cseréje lett. Sajnos nem bírta ki, hogy kiforradtak a lábai így hiába forrasztottam vissza nem volt jó. Csere után a készülék jól működik. Ui.: Bontottat tettem bele mert találtam egyet a fiókom mélyén. A sinitől a hamisítványt nem mertem megvenni. Üdv: Gábor
Segédeszköz LCD tévé javításához
Sziasztok!
Most keresett valaki kijelző javítási tanácsért hajlított képernyővel kapcsolatban. Annak esetleg tudom ajánlani ezt az egyszerű szerkezetet:
https://www.aliexpress.com/item/1005005804897355.html?spm=a2g0o.productlist.main.1.c45350cccMf9Yh&algo_pvid=04421369-81a5-4fd0-831b-14f9073f84fb&algo_exp_id=04421369-81a5-4fd0-831b-14f9073f84fb-0&pdp_npi=4%40dis%21USD%2110.50%2110.50%21%21%2110.50%2110.50%21%402103242517141205186245090e3961%2112000034412263925%21sea%21HU%21877021009%21&curPageLogUid=ik6d0XZWvDeV&utparam-url=scene%3Asearch%7Cquery_from%3A
Én már régebben rendeltem, és jó párszor segítségemre volt, főleg a nagy képernyő javításakor.
László
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce