Sziasztok!
Egy Daewoo 21CB1TK tv-nek kicsi a képmérete. Alul-felül 8-10 cm-es sáv hiányzik. (a kép teljes, csak kicsi) Semmiféle rajzot nem találtam hozzá, vagy szervíz-menübe lépést. Igaz, táv sincsen hozzá. A függ. Ic már cserélve volt, és a körülötte levő alkatrészeket is elég alaposan átnéztem, gyanítom, hogy be kéne lépni a Szmenübe, és ott állítani. A panelon még ilyeneket találtam:
Z50.190-07
J6C L00
51100143.
Köszönettel
Attila
Sziasztok
A fent említett géphez keresek, doksit. A készülék elindul semmi képet, hangot nem ad. Sötétben némi sziporkázás látható a kijelzőn, a tulaj elmondása szerint egy beltéri rákapcsolása után jelentkeztek a gondok. Először, foltos lett a kép, és életlen, mint a régi tv-ken. Kikapcsolta, majd 1-2 óra után elindítva jól működött. Másnapra viszont teljesen behányt. Távval ki-be kapcsol, bekapcs után pár mp-re hallani, hogy valamelyik tápja kapcsolgat. Ha valaki tud valami infót megköszönném, doksit nem találtam, eddig. Közönöm a figyelmet. Üdv
Jó estet mindenkinek. Az a bajom ezzel a tévével hogy a sorkimenő trafó minden kiadott feszültsége a duplája a normálisnak (26V helyett 71V, 16V helyett 32V, 200V helyett 400V). Valaki esetleg találkozott már ezzel a problémával? Kérem ossza meg velem tapasztalatát. Előre is köszönöm. További jó munkát.
Üdv!
Így, az Ünnepek alatt keresnék valakinél felesleges, elfekvőben lévő TOP210PFI, DIP8-as tokot. Még január előtt meg kéne csinálnom a ládát, egy Dejvo készenléti tápjában lakik.
Ha akad valakinél, költség-térítés ellenében átvenném.
Köszi!
Jani
Egy kissé trehány vagy! Igazán kijavíthattad volna a címet!
Kijavítottam. A szóvirágokat hagyom annak, aki vevő rá.