Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

DETROLA RADIO-TELEV. CORP. 134AZ SCH

AUDIO - SERVICE MANUAL
Type: (PDF)
Size
47.9 KB
Page
2
Category
AUDIO
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar detrola manual?
Advertisements
Document preview [1st page]
DETROLA RADIO-TELEV. CORP. 134AZ SCH service manual (1st page)
Preview of DETROLA RADIO-TELEV. CORP. 134AZ SCH [1st page]
Click on the link for free download!
Document preview [2nd page]
DETROLA RADIO-TELEV. CORP. 134AZ SCH service manual (2nd page)
Preview of DETROLA RADIO-TELEV. CORP. 134AZ SCH [2nd page]
Click on the link for free download!
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    DETROLA CORP. 134AZ 134 AZ RADIO TELEV.
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant AUDIO forum topics:
Helix 1000.2 autós erősítő táp ciripel
Sziasztok! Adott egy Helix 1000.2 autós végfok. A tulaj elmondása szerint a hibajelenség úgy kezdődött, hogy egy bizonyos hangerő felett elkezdett letiltogatni. Hangszóró hibára gyanakodva cseréltek mélyládát az autóban, majd rendesen megdöngették, melynek következtében durranás és füst keletkezett. Így került hozzám ebben az állapotban. A tápban 2 oldalt 8-8db fet van. Ebből volt eldurranva 4 az egyik oldalt és 4 a másik oldalt, valamint a fetek 1-es lábén lévő 27 ohmok voltak elszállva/megnyúlva. Én a biztonság kedvéért cseréltem mind a 16db fetet és a 16db 27 ohmot. Átmértem mindent, más hibára utaló jelet nem találtam. Az első próbánál viszont azzal szembesültem, hogy nagyon ciripelnek a tápban lévő tekercsek. Gondolom valami beterheli, viszont az erősítő ezt leszámítva tökéletesen üzemel és szól, meg vannak a tápfeszek is. Amit észrevettem, hogy az a 4-4 db fet, ami el volt füstölve nagyon melegszik, a többi hideg. Amit még észrevettem, hogy az egyik tekercset ha megmozgatom, akkor ez a ciripelés és melegedés megszűnik. Jól sejtem, hogy a tekercs lehet menet zárlatos? Ha igen, akkor megoldást jelenthet-e az, hogy kiforrasztom a tekercset és beáztatom lakkba pár órára, vagy csak az újratekercselés segít? Segítségeteket előre is köszönöm% Üdv!
Taya DP-510
Az címben szereplő lemezjátszóhoz hangszedő beállító sablont keresek! Nyomtatható változat is érdekel.
YAMAHA RX-V450 Nem indul,semmilyen próbálkozásra se reagál.
Sziasztok!Fent említett erősítő,még várakozás,hideg indítás,bármilyen praktikára sem hajlandó bekapcsolni.Még nem érkezett meg hozzám,de korábban még elindult egy-kétszer,de most már abszolút nem csinál semmit.Olvasgattam itt mások eseteit,itt is kondi lesz valószínű,vagy még mást is tönkre vághatott?Csak az érdekelne,hogy elérhető-e hozzá minden olyan alkatrész amit esetleg cserélni kell.Válaszaitokat,segítségetek előre is köszönöm!Üdv Sakee.
Panasonic HE70 Tuner csak mono, RDS nincs (megoldva)
Sziasztok!
Van egy Panasonic SA-HE70 házimozi erősítőm, melynek a tuner része hibás valahol. Próbaként a kis dobozt ki tudtam cserélni egy jól működővel, így a probléma tuti ebben a dobozban van.
Hibajelenség: Automata hangolásnál nem találja az 1ébként kézzel kikeresve jó minőségben fogható adókat, továbbá ha kézzel hangolom akkor sem billen át Stereo-ba, és RDS bekapcs után sem hoz RDS jeleket.
Az első gond hogy a Service Manual-jában nincs meg ennek a Tuner Pack-nak nevezett doboznak a kapcs ajza amiről a fotók készültek.
Megvan-e valakinek aki megosztaná? Ha esetleg vki már találkozott ilyen hibával ilyen dobozban arra mi volt a megoldás?
Lehet h csak a pár elkó száradt ki vagy komolyabb a gond?
Előre is kösz
sed3
 
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce