Üdv!
Van nálam egy Sony videó. Nem indul a tápja, a szokásos katt-katt-katt másodpercenként. Kicseréltem benne az összes elkót, az optót, a feszültség referenciát, kínomban már a tápIC-t is, mindhiába.
A rajz:
http://kepfeltoltes.hu/view/091112/sony_www.kepfeltoltes.hu_.gif
A pirossal jelölt helyeken leválasztottam az áramkört, hogy ne zavarjon be, a zöld alkatrészek cserélve. Műterhelés van a kimeneten. A bemeneten megvan az egyenirányított hálózati feszültség, a tápIC megkapja a névleges tápot (13V), a szekunder oldalon a kattogással szinkronban megjelenik a feszültség is arra a rövid időre, amíg egy impulzus lefut.
Ellenállásokat végigmértem, mindegyik névleges. A bemeneti áramkorlátozó értéke 0.33 ohm, ezt nem tudom ellenőrizni, a műszerem nem ennyire pontosm, de az értéke kisebb mint 1 ohm, úgyhogy jónak feltételezem.
Tudtok segíteni? Mit nézzek még ezen a szutykon?
DM
Sziasztok!
A fent nevezett videóval lenne gondom. Mégpedig az, hogy időszakosan nem veszi be a kazettát ill. nem is adja ki(ha véletlen bevette). A mechanika mozgató motorral sorosan van egy 33 ohm os ellenállat az tűzforró de annyira hogy körülötte már minden feketedik.
A mechanikát tisztítottam, elvileg nem is szorul, viszont ha megmozdítom a motortengelyt akkor működik.
Mi lehet a gondja?
Segítségeteket köszönöm.
Krisz
Sziasztok
Adott a címben szereplő DVD lejátszó.A hibája egyszer be lehet kapcsolni, ekkor működik rendesen,ha készenlétre kapcsolom a készenléti led pirosra vált,de a logó képet nem tünteti el a monitorról,ha áramtalanítok újra működik a következő készenlétig.Mi lehet a baja?RAJZOT NEM TALÁLTAM!A tápegység ic, ta1319ap,csinálhat-e ilyet?
"FONTOS! Olyan fórum téma nevet válassz, ami beszédes, minél pontosabban illeszkedik arra, amivel kapcsolatban írsz. Egy lehetséges jó elnevezés
pl: ORION LCD PT26S chassis 17MB12-2, a tápja nem indul
Az nem elég, hogy pl: "LG LCD-TV" vagy "HP laptop" és hasonlóak. Illetve érdektelen, nem releváns információt se tartalmazzon a cím!
A helytelenül elnevezett topik felfüggesztésre, majd 48 óra után törlésre kerül! Felfüggesztett állapotban nem tudnak mások addig hozzászólni, amíg ki nem javítod a címet.
A hibás cím utólagos javítása (48 órán belül) a "Szerkesztés" fülre kattintva végezhető el."
üdv mindenkinek.
Egy aki vs-37edg komlett video kellene nekem ha valakinek van ilyen
akkor értesitsen.
köszönettel: Muskovits Zoltán
muskovits.z@freemail.hu
06-20-9-460-127