Sziasztok !
Az EWM2000 panelt tartalmazó gép "analóg vízszintszabályzó" hibára kiáll . Majd , egy bontott , "működő" csere analóg vízszintszabályzóval szintén .
A mechanikus és elektronikus vízszintszabályzó egyaránt tartalmozó gép , hibakódját törölve , újra "hibás analóg vízszintszabályzó" hibát jelez .
Javítható hiba ez ?
Szerintetek ?
Köszönöm , előre is , a válaszokat .
Üdv Jano
Sziasztok.
Hoztak egy panelt, fent említett mosogatógéphez tartozik. A vezérlője nem jött vele. Azon van a bekapcsológomb és a kijelző.
Hogyan tudom beindítani, melyik csatlakozó a kapcsolóé és melyik a betáp? Köszönöm
Sziasztok!
Szerintetek, hogy tudom a bent maradt csapágyat ki venni?
Gyorsvágó, csapágylehúzó nem fér be!
Üdv mindenkinek!
Ezen mosogatógépben kettő darab membrános vízszint érzékelő van (egy üzemi, egy a túlfolyást figyeli). Amikor vízvételre kerül a sor, egy jó liter után kattan az üzemi szabályzó víz leáll, indul a mosó szivattyú, de mivel kevés a víz ezért nem fűti a vizet és nem is bír mit felnyomni. Mivel a mosó szivattyú kiszívja a tartályból a vizet a szabályzó vissza kapcsol, de ekkor már nem enged be több vizet. Ha az utolsó hibakódot megnézem akkor iF0-t ír ami vízpótlási hiba. Ha elindítom a 15 perces teszt programot akkor érdekes mód jó a vízszint (vízvétel indul, egy jó liter után kattan a szabályzó, de a víz nem áll meg hanem még kb 30-40mp-ig tölt), megcsinál mindent rendesen.
Létezik hogy még valami figyeli a vízszintet amin átszaladtam, vagy ha csökken a vízszint miért nem enged utána vizet?
Ha valakinek van ötlete az kérem segítsen!