Sziasztok:Van a fent nevezett gép amelyről mást nem tudok csak annyit hogy se kép se hang. a gépet nem láttam a pontos típusát sem tudom (a gazda nem tudta megmondani),csak a panel került hozzám. Sajnos nem én vagyok aki elsőnek nézem a panelt és az előző szerelő levette róla a táp IC-t,majd vissza adta a gazdának,hogy nem tudja megcsinálni(nem beszerezhető az alkatrész)persze az IC nincsen meg így ezt kellene elsőnek pótolni,valamint találtam a hiányzó Ic mellet egy 5cW smd tranzisztort ami zárlatos.Ha valaki megtudná mondani az IC típusát annak nagyon örülnék mert enélkül nem sokra megyek, segítségeteket előre is köszönöm,mellékelem a panel képeket.ÜDV:LACI
Üdv mindenkinek! Lakozik ebben a gépben egy EWX13611HA elektronika aminek a tápja csak pulzál. A nagyobb feszültségű ágon is csak 1-2V -ig megy fel a feszültség, gondolom a védelem visszatilt. Cseréltem az LNK364-et, és a tl431-et, de nem hozott eredményt. Kondikat átnéztem. Megtáplálnám a két szűrőkondin a szekunder oldalon, külső tápról , de rajz hiányában nem vagyok biztos benne hogy 5v, és 12V jön ki belőle. Ha tudnátok a táp részéről egy rajzot, vagy esetleg valami ötletet adni, vagy fesz. értékeket írni azt nagyon megköszönném.
Sziasztok Fórumtársak!
Fent nevezett mosogatógép,a tulaj elmondása szerint a program indítása után 20 perccel égett műanyag szagot áraszt és hallhatóan rotyogtatja a vizet. Az összes programon ezt csinálja. Ha kikapcsolják, a forralást tovább csinálja, csak akkor hagyja abba ha kihúzzák a konnektorból. Nincs nálam a gép, egyelőre távjavítást kell végeznem. De gyanítom, hogy ez esetben ez nem fog összejönni, muszáj lesz elmennem megnézni.
Még annyi információt kaptam, hogy a jelenség előtt 112 vagy 113-as hibakódot írt ki. De szerintem valamit elnéztek, mert ilyen hibakódról még nem hallottam.
Mivel mosogatógépet eddig nem nagyon szereltem, sőt ezt a típust egyáltalán nem ismerem mert Miele gépekkel volt szerencsém ezidáig. Szóval várnék ötleteket, merrefelé keressem a hibát? Van ezekben a gépekben fűtésrelé?
Előre is köszönöm!
Üdv.: nils
Sziasztok !
A kérdésem a következő, a fenti hűtő normál hűtő része nem hűt +15 fok van benne, a fagyasztó része tökéletesen működik -18 fokról lehűtötte -20 fokra. Hiba jelzést nem ír ki. Milyen hiba lehetőségek lehetnek ?
Előre is köszönöm a segítséget.
Üdv:
Tonya