Kedves kollégák!
Van egy címben szereplő mosógépünk, még soha nem volt megbontva, javítva. Az a zavaró tulajdonsága van, hogy a program vége felé kiírja, hogy mennyi idő van még hátra, de a valóságban nem annyi.
Mondok egy példát: kiírja, hogy 1 perc, vagy olykor 2 perc. 3-4 perc után is ugyanezt írja ki, közben semmit nem csinál. A vizet leszívta, centrifuga leállt, a dob is áll, néma csend. Ezalatt a fedél le van zárva, nem engedi kinyitni. Majd gondol egyet, befejezi a programot, csipog és leáll. Nagyon idegesítő az az utolsó néhány perc. Persze a főkapcsolóval ki lehet kapcsolni, de gondolom az nem üzemszerű kezelés. Álljon le magától, ha végzett. Most úgy tűnik, hogy végzett, de azt hiszi magáról, hogy még nem végzett.
Más Electrolux-nál is tapasztaltatok ilyesmit? Valami szoftver bug?
Üdv, lcsaszar
Sziasztok!
Van egy Electrolux PerfectCare 700 ew7w4684w mosó-szárítógép ami első körben E91-es hibát dobott random pillanatokban, néha ki-be kapcsolt magától mosás közben és kikapcsolt állapotban az érintő gombok nyomásra hangot adtak.
A kezelő panelra megérkezik az 5V, 12V és látszólag valami kommunikáció is van a buszon, de már be sem kapcsol. Van esetleg valakinek valami ötlete, hogy milyen irányba induljak?
Nagyon köszönöm.
Tisztelt Kolléga Urak!
Fenti mosógép 23 hibakódot villogja ki,nejem bevallása szerint elég szagos is volt a mosás kezdetén.Mi ez a hibakód?
Tesztüzemben a motor forog,szelepek nyitnak,fűtésrelére gyanakszom.
Véleményetek?
Köszönettel:
torokj
Üdv !
A fenti mosógép alatt a padlón barna ragacsos anyag gyűlik össze négy ponton, csak alkohollal távolítható el, szaga nincsen az anyagnak, a mosógép még működik. Ha valaki találkozott már ilyennel, megköszönném a segítséget, hogy vajon mi okozhatja ezt ?
Előre is köszönöm.
Üdv:
Antal