üdv:keresem ennek a videonak a táprajzát.
A tanyán levő rajok nem tartalmazzák.
Kösz,Bálint
Tisztelt Fórumtársak!
A probléma:
SCART-HDMI konverter - persze kínai :) csak hangot produkál, kép nincs. Kipróbáltam 2 különböző lejátszóval, 2 különböző SCART, és 2 különböző HDMI kábellel, az eredmény mindig ugyanaz. A lejátszók kimenetét is változtattam RGB-re, ez sem oldotta meg a problémát.
Ötlet?
Előre is köszönöm a segítséget.
Sziasztok!
Alkatrészre (de legalább egy gyári cikkszámra) lenne szükségem egy PHILIPS VR355/55 videomagnóhoz. :help:
A csatolt képen is látható, a szalagot a fejdobra fölfűző babákat mozgató nagyobbik fogaskerék a karokkal kellene. (A fölső részén látható két fog egyike nagyon kopott, a másik pedig eltörött.) :(
Csak a párját találtunk meg a SINI-nél, ami hasonlóan néz ki, csak alacsonyabb, mert a fogasrúd áltat működtetett kisebb kétfogú fölső része hiányzik. :smiley:
Kedves kollégák!
Keresek töltőkereket ehhez a készülékhez. A Sini által közzétett robbantott rajzon pozíciószáma: 43. Ha csak párban tudja valaki eljuttatni hozzám, természetesen az is érdekel.
Üdv: hegejani