Sziasztok!
Adott a fent említett mosógép és már nem tudom mit csináljak vele.
Sajnos nem fűti a vizet,folyton továbblép a fűtési cikluson.Hagyományos motoros programkapcsolója van,amit egy panel vezérel,azaz addig tekeri,amíg épp fűtési vagy szivattyúállásba be nem áll.
A gép a fűtésen kívül mindent szépen megcsinál,csak hideg vízzel.Mikor programot vált,akkor kb 10mp bekapcsol a fűtés,de tekeri is tovább a kapcsolót.
Az ntc jó,kb 28kohmot mérek,melegedése csökken az ellenállása.A panelon a UP lába ki volt repedve(pont a fűtés szenzorhoz menő)azt megforrasztottam,de nem lett jó.
Valaki találkozott már ezzel a hibával?
Köszi!
Sziasztok!
Fagor csodának a dob ajtót nem lehet zárni. Amit fotóztam az a műanyag rész amit a felső ajtó nyomna le és úgy tudna beakadni az teljesen be van állva.
Tuti, hogy a kosz, retek gyűlt alá és azért nem rugózik, viszont nem igazán tudom mit kezdjek vele. Mögötte van pár szegecs azt lefúrom gondolom akkor ki jön az a szerkezet, de vajon vissza is tudom rögzíteni ugyan úgy, meg fog állni stb. Saválló szegecsem van az nem gond. Valakinek volt már ilyen gondja esetleg, bármi okos javaslat jöhet!
Köszönöm!
Sziasztok!
A felvezetőben megnevezett villanysütőhöz keresek kapcs.rajzot.
Üdv.:Ckó
Tisztelt Tanyalakók!
Szeretném a képen látható szivattyút megjavítani. Tanácsot szeretnék kérni, hogy lehet ezt szétszedni. Aztán meg összerakni.
Üdv. Mekmuki