Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

GELOSO G261 AUDIO AMPLIFIER SCH

AUDIO - SERVICE MANUAL
Type: (PDF)
Size
82.5 KB
Page
1
Category
AUDIO
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar geloso manual?
Document preview [1st page]
GELOSO G261 AUDIO AMPLIFIER SCH service manual (1st page)
Preview of GELOSO G261 AUDIO AMPLIFIER SCH [1st page]
Click on the link for free download!
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    GELOSO G-261 AMPLIFIER G261 AUDIO 261
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant AUDIO forum topics:
Videoton RT7300 tuner FM probléma
Jó reggelt . Kérdeznék egy eme rádio javitásban jártasabb kollégát! Hozzám került,saját felhasználásra ez a videoton szintézeres tunerje. Akksi rossz benn,de ez még a kisebb gond. Am tökéletesen müködik. FM részen viszont nem müködik a sztereo kijelzés és a térerősség jelző sem. Adót beállitja szól de ezek a funkciók nem müködnek. Ha esetleg valaki javitott már ilyen jellegü hibával,kérem ossza meg velem tapasztalatait. Köszönöm.
Philips minihifi tipus F 1395/62 javitása
Üdv mindenkinek.
Kérnék egy kis segitséget a fentemlitett minihifi javitásában.
A készüléket sok idö után vettem elö,nem volt használva,gondoltam kitakaritom elinditom.
Inditásnál rádio,erösitö,hangszinszabájozó ok.
A kazetta része lejátszáson a csévélö csonk nem forog,tekerés megy mind a két irányba.
Szétszedtem és a fogaskerék ami kapcsolodik a csonk és a hajtótengely közzé le van darálva a fogai,logikus ,hogy nem forog.
Ha van valakinek ilyen mechanikája vagy  fogaskerék vagy valamilyen módon tudna segiteni Szépen köszönném.
Tudom a készülék nem egyy csúcskategória,de nekem megérné megjavitani,sajnálom szétszedni vagy kidobni.
Próbálok képeket is feltenni mert úgy könnyebb beazonositani ,hátha van valakineg elfekvöben alkatrésze.
Infinity subwoofer trafó zúgás
Sziasztok.
Adott egy infinity sw-12 sub, hangos alapzajjal, ami gyorsan kiderült hogy a trafó okozza.(teljesen kiszedve önmagában is zúg terhelés nélkül is)
Kérdésem hogy a trafóval lehet-e valamit kezdeni vagy csak cserével orvosolható, mert ugyebár pont ilyet biztosan nem találnék hozzá.
Amúgy meg tökéletesen működik.(egyenlőre)
ITT 8061 tuner FM csatornán hálózatszerü bugás halható.
Szevasztok!
A fenti készülék a szobai villanykapcsoló lekapcsolásával egyidőben egy pukkanás közepette megadta magát.
Kiderült a táptrafó primer tekercse megszakadt. Szerencsére tudtam helyetesiteni, de a behelyzést követően az FM csatornákat
enyhe hálózati bugás kiséri.Elvileg a szekunder körben rendben volt minden Egyszeü Z diódás áteresztőtranzisztoros táp,
és egy másik körben 723 as ic stabilizátor. Megnéztem kicseréltem minden szóbajöhető kondit, de semmi változás.
érdekes AM módban brum mentes.Szerintetek mi lehet a probléma.Sajnos szkópom nincs.
Köszönöm ha tudtok tanácsot adni:
Üdv.
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce