Sziasztok!
A fent nevezett földi digi boxról nem tudom eldönteni hogy ki dobjam, vagy megtartsam, mert nem ad képet csak EPG és a DUNA AUTONOMIán ad hangot. Már több helyen nézte hogy MPEG4 es ez a készülék vagy nem. Lehet-e frissíteni MPEG4-re?
Sziasztok
Keresném ezt a fórumos témát de sehol sem találom talán törölve lett ?
Makita BL1850B 18V 5Ah akkumulátor hiba [MEGOLDVA]
Azzal a kérdéses vírusosnak vélt exe fájl-al itt foglalkoznak nekem az Avast nem engedi telepíteni pedig 7 nap alatt megjött kínából az az Aduinó modul
elküldtem az avast-nak analizálásra
https://github.com/mnh-jansson/open-battery-information/issues
A téma tényleg törölve, de itt fel lehet eleveníteni! -Sorry
Szép estét mindenkinek lehet hogy valaki már javított ilyen berendezést engem hallanak minden csatornán de én nem hallok senkit csak súg a hangszóró de hang nincs közelről sem a tápok a rajz szerint rendben
kösz minden segítség János
Szevasztok
Hoztak itt egy ilyen DVB-T t ,semit nem csinál,kivéve hogy a tv t átviszi AV ba,olvasgattam az ALCOR os topikokat,a tápja meg egyezik vele,az 5 meg a 12 volt megvan,a másfél is semmi nem terheli le,processzor nem forró,mi lehet a gond vele?