Sziasztok!
Fenti mosógép 20 éve szolgál bennünket, de most megfáradt. Eddig csak a szivattyúval szórakoztam 2 évente, de most nem engedi a vizet, mivel nincs rajz nem tudom merre induljak, a 801-es az ajtózárról adja a szintkapcsolókra és onnan a mágneszelepekre az áramot. A szelepek jók (3db) víz van ( a viccelődöknek!)
Segítségetek előre is köszönöm!
Leiszt Jani
Sziasztok!
Van egy Gorenje MO17DW mikróm. A kijelzőn folyamatosan a "** 1 s" felirat jelenik meg, és mindig csipog. Esetleg találkozott már valaki lyennel? Lehet kezdeni vele valamit?
Előre is köszönöm, ha valaki tud segíteni
Gábor
Szevasztok
Kaptam egy fentebb leirt mosógépet,mert az enyém vég kép bekrepált,na most nem mindig kattan be az ajtó retesze,valamikor erőteljesen bekell zárni hogy el induljon,nemtudom van e valami lehetőség a retesznek az állitására vagy cserélni kell a zárat.
Sziasztok !
A fent nevezett mosógéphez E7 hibával hívtak ki . Fotó mellékelve . Ez két vízszintszabályzós . Kérem,hogy akinek van tapasztalata , ennél a mosógépnél , az E7 hibájú gép javításában , az ossza meg velem !
A segítségeteket , előre is , köszönöm !
U.I._1
Köszönöm a segítséget.