Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

GORENJE N5 SB,WM 80 SA AKO 10300 62

WASHING-MACHINE - SERVICE MANUAL
Type: (PDF)
Size
3.7 MB
Page
2
Category
WASHING-MACHINE
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar gorenje manual?
Advertisements
Document preview [1st page]
GORENJE N5 SB,WM 80 SA AKO 10300 62 service manual (1st page)
Preview of GORENJE N5 SB,WM 80 SA AKO 10300 62 [1st page]
Click on the link for free download!
Document preview [2nd page]
GORENJE N5 SB,WM 80 SA AKO 10300 62 service manual (2nd page)
Preview of GORENJE N5 SB,WM 80 SA AKO 10300 62 [2nd page]
Click on the link for free download!
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    GORENJE N-5 WM AKO N5 SB 80 SA 10300 62
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant WASHING-MACHINE forum topics:
Gorenje D740 ruhaszárító F1 hibakód
Sziasztok! Bár régóta tag vagyok,most először nem boldogulok egy géppel annyira,hogy gondoltam megkérdezem volt -e már ilyen esete valakinek. Persze a szokásos dolgokon túl vagyok,a hőérzékelő kb 20kohm körül van,a fűtőszálnál jók a klixonok,ajtókapcsoló rendben,lehúzott hőérzékelőnél 5V -meg van a csatlakozón. Bekapcsoláskor minden OK,de start gomb megnyomásakor egyből F1-hibát ad. Előre is köszönöm válaszotokat.
Gorenje WA 401 H mosógép programapcsoló
Sziasztok!

Valaki tudna az említett programkapcsolóhoz bármilyen segítséget adni? Bekötés, működés, stb. 

Előre is köszönöm
Gorenje WD10514 mosó-szárítógép F17 hibakód.
Sziasztok!
A címben szereplő gép szárítási programban dobja a F17-es hibát. A program elindul majd kb. 30 perc a hibajelzésig.  A gép főjavításon esett át (csapágy cserék, teljes tisztítás) a hiba előtte is jelentkezett. Ami eddig vizsgálva lett: a fűtőszál előtt és után 1-1 klixon és 1-1 hőmérséklet érzékelő. Ami eddig megállapítva lett: A fűtőszál és a két klixon soros kapcsolásban üzemel, ezt megbontva a programot elindítva a hibajelzés ugyan abban az időpontban jelentkezik (30 perc, hideg levegőt forgatva). Valamelyik hőmérséklet érzékelőt lehúzva F15 már a program elején.Újra visszarakva mindent  felfűt a fűtőszál és az utána levő klixon kapcsol, ahelyett hogy a vezérlés venné le az áramot tőle ha eléri a megfelelő hőmérsékletet. Amikor a hibakód jelentkezik gyakorlatilag szakadt a fűtőáramkör (mint amikor lehúztam a sarut). A gépet időközben elvitték mert mosni azt kell vele. Mit ellenőrizzek még legközelebb amikor arra járok?
Köszönöm a segítséget!
Gorenje IT640BSC indukciós fözőlap ff5 hibakód
Sziasztok.
Gorenje IT640BSC indukciós fözőlapom fázis és nulla felcserélése után (FI relé és kismegszakitó egyből lekapcsolodott) FF5 hibakódra áll át.
Valaki találkozott már ezzel a hibával? Esetleg a nyáklapon van biztositék ami megvédhette a vezérlőt a károsodástól?
Előre is köszönöm a segítséget.
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce