Sziasztok . NRK6203TX HZF3769 Fagyasztó része rendeb , nincs lefagyva , nem megy a ventilátor . Valaki látott vagy javított ilyet , hol van ennek az ajtókapcsolója ? A csatolmányon 1370 poz. számon van egy hall szenzor
https://north.pl/karta/792097-przelacznik-do-lodowki,717-VD-0601.html
, az lenne ? Mert ez a rajz szerint a fagyasztó részén van . Vagy fent a panelon van van .
Két hete voltam kint , bekapcsoltam a hűtőt és minden rendben volt eddig . Előtte is ez volt a hiba, és kikapcsolták . Fagyasztó része rendben .
Sziasztok!
A készülék adatai:
Gorenje
Typ: ZOS 301
MODELL: ZO 30.1 H
ART.N.: 350 624
SER. N.: 040485
A címbeli fagyasztószekrénnyel kerestek meg, hogy folyamatosan működik a kompresszora és nem kapcsolja le.
Fagyasztani fagyaszt rendesen, de mivel elég régi a készülék- tulaj elmondása szerint kb. 30 éves lehet- így a folyamatos üzem megmutatkozik az áramfogyasztásában.
A készülék egyébként a kompresszoron szereplő felirat szerint R 12-es hűtőközeggel van töltve, tehát már ez is mutatja milyen régi.
Voltam kint a készüléknél és a hőfokszabályzót csavargatva nem kattan semelyik állásban, beleértve a minimum és maximum hőfok pozíciót is.
A zöld főkapcsolóval egyébként ki lehet kapcsolni, ha pedig a narancssárga gyors/normál fagyasztás kapcsolót "S", vagy "N" állásba kapcsolom, annak semmi hatása nincs, ugyanúgy megállás nélkül működik a kompresszor.
A középső piros lámpa nem világít, tehát ilyen hibája nincs.
Én ezek alapján hőfokszabályzó kapcsoló hibára gondolok.
A gondom csak az, hogy ha esetleg-tekintve a készülék életkorát- az eredeti szabályzó nem kapható, mit lehet betenni helyette?
Mindenkinek előre is köszönöm válaszát.
Üdv: Ladakölyök
Sziasztok!
Van egy beépíthető kerámialapos tűzhelyünk, (a márkáját nem tudom, vagy 10 éves, és egy kisebb vagyon volt) aminek az egyik "főzőlapja" megadta magát.
Bekapcsoláskor kattant egyet és nem kapcsolt be.
Ez éppen a dupla részes, van egy kisebb lap, majd körülötte egy másik sáv, ami külön kapcsolható.
Ez megy, csak a belső nem. Ezen szoktam a kávét főzni.
Kérdésem, hogy javíthatóak e ezek, mi megy benne tönkre, és ki javítja?
Vajon, hasonló cekász van benne mint a hagyományos főzőlapokban?
Köszi előre is mindenkinek!
Sziasztok
Van a háztartásban egy a tárgyban említett mosógép. Először azt vettük észre hogy az öblítő a tartályban maradt, de a program végigfutott. Ezután elindítottunk egy programot mosógép tisztító folyadékkal az végig is futott. Ezután elindítottuk újra a mosást de az nem ment végig F4 hiba villog a kijelzőn.
Mit jelent ez a hibakód? Mit nézzek meg rajta?
Köszi
Balázs