Sziasztok!
A fenti típusú LCD TV-hez keresek a csatolmányban látható panelt. A TV bekapcsolásakor a háttérvilágítás beindul, de kép csak kb. 3/4 óra múlva jön meg.
Köszi,
András
Sziasztok,ezzel a TV vel az volt a gond,hogy meghibásodott a video panelen a végfok ic TEA5101A.A csere utan,TEA5101B mert ez volt,megjelent a kép de viszont egy idö után eltünnek a szinek a kijelzön lévö PAL felirattal együtt.Valaki tudna segiteni ebben? Elöre is kösz.
Üdv mindenkinek Egy GRUNDIG nevű TV4KS Tauras Litván alaplappalm szerelt TV be kellene sorkimenő A készülék tipusa:STF-72-1002/7Text
Az eredeti sorkimenő tipusa:BSC 29-0101L A szervízmanuálján lévő tipus:BSC 27-4848DF
a SINI szerint:BSC 25-4848DF vagy JDT1906 esetleg
759551340700 talán 759551341500
Jó lenne valahogy megtudni honnan lehet beszerezni mert valószinű hogy elég sok ilyen készülék fog hamarosan megállni emiatt a hiba miatt ezek most kb.1 évesek lejárt a garancia és sorban elromlanak
Üdv.
Most került az asztalra a fenti csoda..
Bekapcsoláskor a hangszórókból recsegés ropogás hallatszik.
Ha leveszem a hangerőt elhallgat, de ha ráadom csak egy kicsit is, újra kezdi.
Ha párszor ..2-3 szor készenlétre, majd bekapcsolom újra a hiba megszűnik és működik rendesen
Valakinek esetleg hirtelen ötlete a hibával kapcsolatban lenne??
Előre is köszönöm!