Üdv tanyalakók .
Nálam akasszák a hóhért!
Saját fent nevezett tévém vacakol.
Hosszabb áramtalanítás után a csatolt képeken látható módon indul
Először a kép felső részén megjelenik egy kis csík persze látható képtartalommal és hangal .
Majd nyílik tovább deformált fekete tónussal és végül tökéletes kép és hang. Ha nem áramtalanítom örök élet meg 2 nap.
Most ott tart , hogy 5 perc áramtalanítás után is így indul.
Gondoltam szűretlen táp vagy valami szakadt elkó így csere C682,672,412,446,543,672 eredmény hamarabb beáll a jó kép de a hiba ugyanaz.
Úgy tűnik ezek után mintha a képcső lassan fűtene fel.Lassan indul
Na szóval még egy jellemző kép az indulásra, lehet hogy a függ eltérítés körül kéne bogarásznom ?/kép4/
Ahogyan exGelkás írta ?
Kinek mi a véleménye ?
Találkoztatok -e már hasonló hibával ?
Sziasztok!
Segitsegeteket kerem ennel a keszuleknel:bekapcsolas utan kep, hang tokeletes,par masodperc elteltevel elmaszik az adasrol es utanna vissza megy,a hangolo feszultseg is valtozik par szazad voltot,pl -2,78v-rol 2,85v-ra.Mi lehet hibas proci-tuner ,memoria cserelve.
Sziasztok!
Tv tipusa: STF72-1002/7 TEXT GBF2400. Hang néha pattan egyet ,és elmegy a hang aztán néma,de van hogy visszajön,de ujból elmegy..de pl az RTL klubon a legsürübben megy el...amugy kábelrendszerről használva..Av -n viszont jó a hang..Gondoltam átnézem a service menüt lehet ott van a gond!
Üdv:Sparco
Üdv!
A fenti gépbe keresnék tartalmat,és hogy melyik memóriát kell átirni,mert kettő is van benne.
Stand-by ból se ébred,a led pedig halványul.
A pendrive-os frissités igy nem lehetséges.
A kijelző LTA400HF16 talán C01
Köszönöm.
A megoldás lejjebb.
Köszönöm.