Sziasztok a fenti tv-hez keresnék nand flash mentést.
A flash:H27U4G8F2DTR
Alaplap: rsag7.820.5001/roh
Sziasztok!
Említett készülék bekapcsolási kisérletkor villant párat a leden, majd visszaáll készenlétre. Ez idő alatt (amennyire mérhető) minden feszültség megjelenik. T-con ledje is villan egyet.. Gombról/távról is ugyanez a jelenség. Igazából olyan, mintha zárlat miatt nem engedné indulni, de ilyet nem mérek sehol. Van ezeknek esetleg valami jellemző hibája ami okozhatja?
Köszönettel: Kiss Z.
Hisense LED TV 55 INCH
MODEL LEDN55K20DP
MAIN BOARD RSAG7.820.5511/ROH
PANEL Hisense HD550DF-B31(010)/S1/FM
T-CON 14Y_EF11_TA2C2LV0.1
N55 SPI Flash MX25L3205
Jó napot mindenkinek!
Segítségre lenne szükségem.
Hundai TF 2911 LEU. HISENSE-UOC belső talán.
Lenne ez a TV aminek nincs hangja csak zúg.AV-n minden rendben.
A menüben hiába váltom át a hangnormát nem reagál rá. Szerviz menübe be tudok lépni.
Proci TDA 9363
Minden segítséget köszönök szépen.
Üdvözlettel:Réti István
"FONTOS! Olyan fórum téma nevet válassz, ami beszédes, minél pontosabban illeszkedik arra, amivel kapcsolatban írsz. Egy lehetséges jó elnevezés
pl: ORION LCD PT26S chassis 17MB12-2, a tápja nem indul
Az nem elég, hogy pl: "LG LCD-TV" vagy "HP laptop" és hasonlóak. Illetve érdektelen, nem releváns információt se tartalmazzon a cím!
A helytelenül elnevezett topik felfüggesztésre, majd 48 óra után törlésre kerül! Felfüggesztett állapotban nem tudnak mások addig hozzászólni, amíg ki nem javítod a címet.
A hibás cím utólagos javítása (48 órán belül) a "Szerkesztés" fülre kattintva végezhető el."