Kedves kollégák!
Fent nevezett TV T.MSD309.BA6S mainboard al van szerelve. Feltehetően SPI Flash tartalom hibás.
Esetleg,ha lenne valakinek tartalom igen jól jönne.A
http://remont-aud.net/dump/lcd_pdp_tv/blaupunkt/blaupunkt_32_126n_gb_5b_hbqkup_de_shassi_main_board_t_msd309_ba6s/380-1-0-44560
orosz oldalon van fent,hasonló main hoz de onnan nem tudok letölteni.
üdv.
Üdv mindenkinek!
Egy ilyen csodás LCD-vel kapcsolatban kellene egy kis infó. A TV működik, csak nem lehet rajta látni a képtartalmat. A csatolt képen látható módon elbántak a kijelzőjével.
A kijelző felületén van két vékony fóliaréteg, amit leszaggattak a plexiről. Az első a lényeg a polarizáló fólia, anélkül csak egy erős fehér fény látható. A második egy vékony átlátszó védőfólia csak. Szóval ahogy a csatolt képen is látszik, ahol maradt egy kis fólia, ott látható a képtartalom.
Létezik ilyen fólia a pótlásra, vagy kuka az egész?
fridiszerviz
Üdv!
Lenne egy Hisense Tcon, ami fogta a maint.
Volt rajta egy SMD 10u ami zárlatos, ill a V3 pozícióban egy sot23 valami, (1. kép, bal alsó sarok) aminek méregetés közben levált a teteje... A V4 pozícióban is, van egy ugyan ilyen. Ezek a Tcon tápjában vannak.
Mind a 3 lába be van kötve.
Mik lehetnek ezek?
kösz
Sziasztok
Hisense LCD4033EU-hoz keresnék Service manualt, főleg a táprész miatt, ill ha valakinek lenne működő tápja, az is érdekelne..
Köszi
Laci