Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

HOFFMAN RADIO CORP 204 205 SCH

AUDIO - SERVICE MANUAL
Type: (PDF)
Size
141.1 KB
Page
4
Category
AUDIO
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar hoffman manual?
Advertisements
Document preview [1st page]
HOFFMAN RADIO CORP 204 205 SCH service manual (1st page)
Preview of HOFFMAN RADIO CORP 204 205 SCH [1st page]
Click on the link for free download!
Document preview [2nd page]
HOFFMAN RADIO CORP 204 205 SCH service manual (2nd page)
Preview of HOFFMAN RADIO CORP 204 205 SCH [2nd page]
Click on the link for free download!
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    HOFFMAN RADIO CORP 204 205
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant AUDIO forum topics:
Kenwood, KDC-W7041U autórádió
Sziasztok! Kérem segítségeteket, egy Kenwood KDC-W7041U típusú autórádió gyári kódjának megállapításához! szériaszám:KE1487W0201154 Köszönettel: remi
Bose Sounddock 1 tapegyseg csati
Sziasztok. Egy baratom megkert, hogy talaljak vagy gyartsak egy tapegyseget a Bose dokkolojahoz. Sajnos az eredetiket aranyarban adjak, igy gyartanom kell egyet. Talatam is egy elegans kis 4 pines csatit, de fennakadtam az eredeti csatlakozo labkiosztasan. Talaltam egy rajzot de nem tudom eldonteni, hogy a kabelen levot abrazolja, vagy a dokkoloban levot. Ha valakinek dolga volt ilyennel, es tudna segiteni, kerem ne tartsa vissza magat. Koszonom         .https://www.ifixit.com/Answers/View/164572/Solder+DC+in+directly+to+the+connector+board+of+Bose+Soundlink+1


.Block Image
SONY ST-V710L-hez távirányító
Üdvözlök Mindenkit! Nemrég kaptam ajándékba a fent nevezett tunert és mellé még egy TA-V77 erősítőt, egy TC-V55R magnódecket és egy CDP-35 CD-lejátszót. A kérdésem az lenne, hogy vajon milyen távirányítója van/volt ezeknek. Ugyanis a fontosabb funkciógombok mind elektronikusak, és a V710L-ben találtam egy "REMCON DETECTOR" nevű áramköri részt, a hátulján 2x5 pólusú "Remote" feliratú csatlakozót. Ezek a csatlakozók a többi kütyü hátulján is ott vannak. Ezekből arra következtetek, hogy létezik ezekhez távirányító, csak nem tudom, honnan lehetne beszerezni. :? Esetleg van rá esély, hogy valami univerzális táv is elviszi? Segítségeteket előre is köszönöm! u.i.: BÚÉK Mindenkinek!!!
Panasonic QR - V203 rádiós walkman gombhiba
Sziasztok! Van ez a címben említett szerkezetem aminek az a baja, hogy nem reagál mindegyik gomb megnyomására. Tulajdonképpen az 5 gömbra lehet egy egy rádióállomást beállítani és azok közül nem működik 4. A ki be kapcsoló és a hangoló gombok működnek így lehet épp használni de nehézkes. Szétszedtem már mert egyik ismerősöm aki ilyesmiket javít azt mondta hogy azok a gumik elkoszolódnak elzsírosodnek le kell róla égetni cinezővel a koszt. Én próbálkoztam ezzel de nem vezetett eredményre. Van e valami ötletetek ennek a javítására. Találtam egy képet egy ilyenről a neten. http://www.sunsoft.nazwa.pl/Allegro/WalkmanBig.jpg Ha lesz valami ötlet akkor újra szétszedem és csnálok róla képet he kell. Ha más lenne a baja akkor lehet hogy hegyom így ahogy van mert smdket nem tudok forrasztgatni nincs hozzá való szerszámom se. Köszönöm.
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce