Sziasztok!
Van egy Hoover (Candy) MK7166 mosógép ami a víz beengedése után E16 hibakóddal leáll. Utánaolvasva fűtőszál hiba lehet. Lehúztam ezért a fűtőszálat, hogy megnézzem elindul-e. Utána nem ír E16-ot, de a motort nem indítja akkor sem. Meg sem mozdul, se búgás se semmi. Resetelni lehet, szivattyú funkció működik. Elektronikán nem találok hibát.
Valakinek ötlet?
Köszi előre is.
Sziasztok! A címben nevezett mosógép E01 es hibát ír rögtön az bekapcsolást követően. Interneten után nézve elvileg ajtózár probléma. Panelt kivettem jó néhány alkatrész elfüstölt rajta úgy tűnik hogy az ajtó zár körben . szükségem lenne az elfüstölt alkatrészek értékére. Az egyik a proci mellett van úgyhogy előre félek .Előre is köszönöm a segítséget!
Üdv' Mindenkinek! Azaz de. Valami leverte a villanyórát. Visszakapcs után a gép kiírta, még öt perc van hátra a programból. Gazdasszonya nem hagyta, tekerte, kapcsolta, nyomta. Úgy maradt, még két nap múlva is írta az öt percet, de semmire nem reagált. Mire én odaértem, Jónak tűnt. Bekapcs, beállít, kiír mindent mit kell. De nem lehet elindítani, villog a lakat. No most tessék figyelni! Startgomb hosszú nyomására villogni kezd a kijelző alatti öt lámpából három. Balról nézve kettő villog, kettő sötét, egy villog Azaz 1. 2. 5. Jobbról 1.4.5. Kinek hogy tetszik. Valakinek van infója a dolog mibenlétéről?
Szép estét! Egy hónapja egy ötven forintos kiékelte a szivattyút. Az überfos kínai szivattyú hat ohmosra olvadt. Triakja felrobbant. Panelon triak csere, smd ellenállatok csere, fóliák, lyukgalvánok javítása, szivattyú csere, és működött. Eddig. Odamentem, rövid program, víz be, fűt, de jó! Reset, víz ki, még jobb. Húsz perc csesztetés alatt semmi hiba. Eljöttem, egy óra múlva jöve a telefon, leállt "E3". MI A TÚRÓ LEHET?