Üdv. Kollégák!
Egy érdekes problémával kapcsolatban szeretnék tanácsot kérni.
A lányom gépén, egyik napról a másikra billentyűzet hiba jelentkezett: az ENTER, a BACKSPACE és a SPACE nem működnek.
A gépre WIN10 Home Edition van telepítve.
Az elején még működgetett, de csak miután hajszárítóval meg-meg melegítette a billentyűzet azon részét ahol az említett billentyűk vannak. Most már melegítésre sem reagál.
Én fenntartottam azt a tényt, hogy a billentyűzet meghibásodott és amikor majd a lányom hazalátogat (ugyanis Gibraltáron dolgozik) a billentyűzetet ki fogom cserélni.
Az elmult napokban vett egy külső billentyűzetet - bluetooth-osat - és miután telepítette az is hasonlóan viselkedik, igyanúgy nem müködnek a fennt említett billentyűk. Létezik, hogy driver probléma lenne, vagy meghibásodott a BIOS?
Letesztelte a gépet a HP Hardware Diagnostic-al de nem sokat tudott meg a probléma okáról.
Tényleg driver probléma lenne? Ha valaki tudna egy-két tanácsot adni ebben a kérdésben nagyon megköszönném.
Tisztelettel Zsolt.
üdv: kaptam egy uraságoktól levetett HP Compaq 6110 tip laptopot, ami azt írja ki , nem találja a diszket.
Kibontva, van benne,de HP 356014-002 feliratú.
A gép manuálja szerint
378211-001 30-GB hard drive, 4200-rpm, includes frame and connector
378212-001 40-GB hard drive, 4200-rpm, includes frame and connector
378213-001 60-GB hard drive, 4200-rpm, includes frame and connector
378214-001 80-GB hard drive, 4200-rpm, includes frame and connector
378215-001 60-GB hard drive, 5400-rpm, includes frame and connector
vagy
5400-rpm80-GB60-GB40-GB, 380108-001,378215-001,380107-001
4200-rpm80-GB60-GB40-GB30-GB, 378214-001,378213-001,378212-001,378211-001
kellene lenni benne.
A most benne levő tűs csatlakozású gondolom, közbetéttel csatlakozna-ami hiányzik- a géphez?
Kérdésem, a most benne levő alkalmas-e ehhez a géphez(ha lenne közbetét.
A gép azután került hozzám, hogy elhozták egy szervízből, mivel szerintük drágán javítható
Bálint
Firefox 10.0-hoz Ant. Video downloadert töltenék innen: https://addons. Mozilla. Org/hu/firefox/addon/video-downloader-player/versions/ . Melyik verzió alkalmas arra, hogy a teljes tartalmat letöltse, és hangot is rögzítsen?
A gépen van Adobe Flash player, JavaScript, és minden elképzelhető. Mivel a Firefox 10.0 a legmagasabb verzió, amiben a fejlesztők meghagyták a program fülek alulra helyezésének lehetőségét, ezt nem frissítem, még azon az áron sem, ha a futtatandó fájlok zömével a 10.0 verzió nem kompatibilis. Azért ne egy nyűves program mondja már meg, hogy a felhasználó milyen böngészőt használjon!
A tálca duplázódás a gyors indítás bejelölésekor továbbra is fennáll. Tisztelettel és üdvözlettel : multifilter
Sziasztok!
Egy gyors kérdésem van hozzátok. Egy HP 630 laptop került hozzám és Windows XP SP 3 akarok rá rakni (32bit) de el kezdi telepíteni majd amikor formázást kéne hogy jelezze kék halál a vége több XP lemezről is viszont Win 7 meg települ rendesen. A kérdés: létezik hogy nem lehet 32bit XP-t rárakni? a kézikönyv ezt konkrétan nem jelzi és van hozzá xp-s driver. Próbált már valaki XP-t rakni ilyen gépre? Azért nem a 7 mert azt nem ismeri a hölgy! Előre is köszönöm a válaszokat. Sziasztok.
üdv: Lajos
Egészítsd ki a címet légy szíves!
Kalex
"(olyan fórum téma megnevezést/elnevezést válassz, ami beszédes, minél pontosabban illeszkedik arra, amivel kapcsolatban írsz. pl: ORION LCD PT26S chassis 17MB12-2 nem indul )
Az pl. nem elég, hogy "LG RE" vagy "Cuccok!!!" és így tovább... Comprende!?"
Köszönöm.
Kalex