Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

HP OBXT1500 TSRG

NOTEBOOK-PC - SERVICE MANUAL
Type: (PDF)
Size
1.2 MB
Page
58
Category
NOTEBOOK-PC
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar hp manual?
Advertisements
Document preview [1st page]
HP OBXT1500 TSRG service manual (1st page)
Preview of HP OBXT1500 TSRG [1st page]
Click on the link for free download!
Document preview [2nd page]
HP OBXT1500 TSRG service manual (2nd page)
Preview of HP OBXT1500 TSRG [2nd page]
Click on the link for free download!
Advertisements
Download free of charge (10 files / day):
Download is being processed. Please wait...
Download processing...
  • Also known:
    HP OBXT-1500 OBXT1500 TSRG OBXT 1500
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant NOTEBOOK-PC forum topics:
HP Compaq 6910p akkumulátor tölt, vagy nem tölt? (ez itt a kérdés)
Tiszteletem a Tanya szorgos lakóinak! A címben említett laptop tápegységének vezetékét, a csatlakozó dugónál szokás szerint, eltört a vezeték, de keresztgyermekem, mindennel, ami a keze ügyébe került, gondosan körbetekerte, szigetelés gyanánt. Így üzemeltette a masinát, közel egy hétig, majd arra panaszkodva, hogy nem tölt, kezembe nyomta. A gányolást leszedve róla, kiderült, hogy a középső (adat) vezeték is törött, sőt a szigetelése is sérült volt. Rendbe téve a kábelt, a következőket tapasztalom: Akkumulátoros üzemben, nem kapcsol be. Műszerrel, az akku feszültsége 10,8V Visszarakva a készülékbe, és tápról indítva: A töltöttségi állapot 3%-töltés folyamatban. Kihúzva a tápcsatlakozót, rövid időn belül kikapcsolt, majd a táp visszacsatlakoztatása után: A töltöttségi állapot 1%-nincs töltés. A kivett akkun, ismét feszültséget mérve, 10,3V majd azt megterhelve, felugrott, (közben mértem) 10,9Vra. (Már gyanús volt, hogy itt nem fogok érteni valamit.) Visszatéve a masinába, és azt bekapcsolva: Töltöttségi állapot 1%-töltés folyamatban. Sajnos a HP akku hibákra, konkrét megoldást nem találtam, sem itt az oldalon, sem a világhálón. Válaszaitokat előre is köszönettel, és kíváncsian várom: exGelkás Bocsánat a hossza miatt!
HP 250 G1 Laptop ha rajta van a wincseszter nem kapcsol be. Megoldva!!!
Kedves kollégák!
Erről a gépről,ha lehúzom a wincsit azonnal indul. A chipset(SJTNV) lábain zárlat nincs kis kondikon sem mértem zárlatot,próba wincsi megvolt. Az IC jelentősen nem melegszik.. A SATA port az 5V tápot megkapja. Szerintetek mi lehet a hiba. Lehet esetleg BIOS vagy EC BIOS tartalom hiba. Vagy ki ment a Chipset IC.
üdv.
 
HP Pavilion dv9 AHCI bekapcsolása
Üdv! Akadt egy kis problémám egy újabb retkes HP-val. Van egy dv9420us, aminek a SATA vezérlője IDE módban működik, pedig AHCI-ben kéne, ugyanis egy SSD-t raknék bele, aminél nem lenne hátrány, ha menne a TRIM, ami viszont csak AHCI módban lehetséges. A SETUP-ban csak a tudtomra hozza, hogy "Factory installed OS: non-Vista", de változtatni nem enged. nV chipsetes egyébként. Ugyanakkor van egy dv6xxx, ami ugyanez, csak 15,4-es kijelzőmérettel, az Vistával került ki, és abban AHCI-ben megy a vezérlő. A kérésem tehát az lenne, árulja már el nekem valaki, hogy lehet a kettő közt váltani. Amúgy is utálom a HP-ket, de ez rátesz egy lapáttal... Előre is köszönöm!
A net-szolgáltató nem engedi át a PHP file-t
Üdv. Van 1 barátnőm, annak rádiófrekis NET van (tanyán lakik, csak ez elérhető). Ma tapasztalta, hogy egyetlen PHP oldalt sem tud megnyitni.Kérdés mi lehet a szerveren a hiba? A szolgáltató tagadja, hogy nála lenne a hiba. Újraraktam az XP-t de a helyzet 1 csapásra mit se változott, viszont ide hozzám áthozva a gépet (más szolgáltatónál vagyok), tökéletes, nyit mindent, és gyors mint a villám. Minden tippnek örülnék, nagyon aranyos barátnőm, nagyon sokat segített rajtam, amikor beteg voltam. Kiegészítés:A templom toronyba van az adó az ügyfélnél 1db 2.5 gigás WIFI router. A szolgáltató:Bertics Csaba Hercegszántó Mártírok útja 5/b. A következő oldalakat próbáltam www.hu.ikariam.com, www.eurosport.hu, www.citromail.hu, www.ncore.cc stb. Egyik se jön be, se explorerrel, se google crome-al, se mozzillával, se operával.Semmit nem ír ki csak "forog", nincs hibaüzi. A böngészés megy, pl. az elektrotanya kifogástalan. Attila
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce