Sziasztok.
Került hozzám ez az Indesit mosógép olyan hibával, hogy nem enged be vizet, de semmi hibajelzés, semmi. Szelepeket cseréltem panelt mértem, tranzisztorok jók, szépen megy, de hibát sem jelez , hogy nincs benne víz, vagy sok van benne. Még akkor sem ha lehúzom a szintszabályzóról a vezetéket, de akkor viszont nem szivattyúz bekapcsoláskor azonnal. De ha rajta a vezeték, akkor egyből szivattyúzik, vizet nem enged be, és elkezd forogni. Ruha nem volt viszont benne. / de gondolom nem ez lehet a baja, remélem mert akkor az megint amatőr hiba... :)/ Köszönök minden segítséget. 4 vezetékes szintszabályzó van benne.
Sziasztok!
A címben szereplő gépet ha elindítanám már az ajtót sem zárja be, de ha Én átbillentem az ajtóreteszt , egy pillanatra (centri programon) elindítja a motort és ennyi. Ha mosás programon indítom akkor meg elkezdi egy pillanatra a vizet engedni, majd mint ha kapcsolgatnám még vagy 2x 3x enged egy kis vizet és megáll. Minden esetben ezek után a megadott kombinációkban elkezd hibakódot adni, de nem találtam semmit az arcaida hibákról a neten. Tudnátok benne segíteni?
Válaszaitokat előre is köszönöm!
Sziasztok!
Kezembe került egy EVO I -es elektronika.Az egyik csatinál a pad szétégett(valószínű zárlat következtében).
Segítségeteket kérném,hogy tudnátok-e egy rajzot küldeni nekem,hogy melyik csatira mi van catlakoztatva,hogy kiderüljön mi okozta a hibát!Lehet,hogy nem jól keresem,de nem találok az evo I-ről semmit(csak egy orosz doksit) itt a tanyán.
Köszönöm előre is mindenkinek !
Üdv:András.
Sziasztok!
Hoznának egy ilyet. Totál halott.
Kinek mi a tapasztalata? Mennyire esélyes a táp hiba, és mennyire a proci, vagy kezelő hiba?
Mert táphibával nem nagyon javítottam ilyen Arcadia paneleket...
Kösz