Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

INDESIT HOTPOINT HB6640

MICROWAVE - SERVICE MANUAL
Type: (PDF)
Size
1.7 MB
Page
19
Category
MICROWAVE
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar indesit manual?
Advertisements
Document preview [1st page]
INDESIT HOTPOINT HB6640 service manual (1st page)
Preview of INDESIT HOTPOINT HB6640 [1st page]
Click on the link for free download!
Document preview [2nd page]
INDESIT HOTPOINT HB6640 service manual (2nd page)
Preview of INDESIT HOTPOINT HB6640 [2nd page]
Click on the link for free download!
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    INDESIT HOTPOINT HB-6640 HB6640 HB 6640
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant MICROWAVE forum topics:
Indesit WITL 106 táp javítás után tejes fordulaton forgat
Szisztok

Javítottam egy WITL 106 EVO elektronikát, táp IC kilyukadva,fojtó, 10R szakadás  mert a hálózati puffer elkó lába kirohadt...
Csere után panel elindul, igaz halk sziszegést hallani a táptrafó felől. Tápfeszek stabilak 5.1V , meg a 12V (11.7V) is.
Program is elindul,hibakód nincs, tölti a vizet, de utána átvált "energomat centrire" majd kiugrik az ablakon. teljes fordulaton forgatja a motort.
Triac nem zárlatos, a tacho ák átnéztem, 1K, meg 5,6K , 4148, BC tranzi. OK.
Lehet elszállt a proci, vagy EPROM tartalom sérült?  Csere is jó, vagy újra kell írni a régit ill üreset beletéve megírja ?

Köszi
Üdv
Szabi
 
Indesit iwdc6145 mosó-szárítógép motor teljes fordulaton indul
Sziasztok!

Indesit iwdc6145 mosó-szárítógép motor teljes fordulaton indul. Első köreben szénkefét kellett cserélni a gépben. Működött is rendesen utána kb 8-10 mosást. Egyszer csak teljes fordulaton kezdte pörgetni a motort és levágta az autómatát, autómata felkapcsolása után ajtót nem nyitja csak ha kihúzom a gépet. Motort kiszedtem, tacho jónak tűnik, ki az elektronika és a csatolt képeken lévő alkatrészeket cserélni kellett. SMD diódák és a triak (BTB10) zárlatosak, tranzisztor pedig szó szerint kettényílott és a lábaiból 2 elolvadt. Csere után újra jónak tűnt a gép egészen 3 mosásig.  Hiba újra ugyan az, motor nagy fordulat, autómata levág, ajtó nem nyílik. Újra alkatrészek csere, de itt már cseréltem az ajtózárat is, mert abba is szét volt törve a hőelem. Gép újra működik, aztán 2 mosás után újra megint magas fordulat, de itt már ruha nélkül volt így csak a diódák lettek zárlatosak a többi alkatrész mérésre jónak tűnik.

Szerintetek, motort dobjam ki, vagy még mindig az elektronikán van a hiba?

Köszi előre is.

Üdv.: G:
Indesit HPD 8416 hőszivattyús szárítógép nem szárít megfelelően MEGOLDVA
Tisztelt Kollégák!

A segítségeteket szeretném kérni! Van egy címben szereplő hőszivattyús szárítógépünk, ami nem szárítja meg tökéletesen a ruhákat, mindig nedves marad egy kicsit.
Elég sok alkatrészt kicseréltem már benne gondolván, hogy már kicsit kopott, kicsit használt, de sajnos az állapot nem javult.
A következő alkatrészeket cseréltem benne:
2 C00305794 Dobtengely készlet (eredeti) INDESIT szárítógép / RENDELÉSRE
3 C00255284 Tartóelem INDESIT szárítógép (1cs=4db)
4 MSU506 Szűrő, ajtó (eredeti) INDESIT szárítógép
5 C00280393 Szűrő (alsó, eredeti) INDESIT szárítógép / RENDELÉSRE
6 C00258575 Filc első (eredeti) INDESIT szárítógép
7 482000029581 Szenzor (eredeti) INDESIT szárítógép / RENDELÉSRE
8 C00258640 Filc, hátsó (eredeti) INDESIT szárítógép / RENDELÉSRE
9 C00291937 Hőérzékelő (eredeti) INDESIT szárítógép / RENDELÉSRE

Mindezek ellenére a program végén a ruhák nedvesek maradnak. Mit lehetne tenni még? Olvastam egy orosz fórumon, hogy a vezérlő panelon kell a nedvesség szenzor "megfáradt" ellenállását kicserélni, de részleteket nem közölt. Tudnátok ebben segíteni?
(szárítás közben a ruhák "forróak" --> a hőmérséklet megfelelő)

Köszönöm előre is!
Indesit IWSC51051 mosógép légcsapda hozzáférés
Sziasztok! Tudnátok segíteni? Lenne ez a mosógép. Elég koszos a belseje, de néha hülyeségeket is csinál nem centizik csak rendezget. A prezosztát cső átfújható, de meg kéne néznem a légcsapdát. Csak úgy lehet ennél ha kiveszem a üstházat? Köszi
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce