Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

INDESIT PWE7128SPL

WASHING-MACHINE - SERVICE MANUAL
Type: (PDF)
Size
416.4 KB
Page
12
Category
WASHING-MACHINE
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar indesit manual?
Advertisements
Document preview [1st page]
INDESIT PWE7128SPL service manual (1st page)
Preview of INDESIT PWE7128SPL [1st page]
Click on the link for free download!
Document preview [2nd page]
INDESIT PWE7128SPL service manual (2nd page)
Preview of INDESIT PWE7128SPL [2nd page]
Click on the link for free download!
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    INDESIT PWE7128SPL PWE 7128 SPL
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant WASHING-MACHINE forum topics:
Indesit WITP 82 mosógép reléi össze-vissza kapcsolgatnak
Jó éjszakát az Uraknak! A fenti gép néha működik, néha nem indul, és a relék kattognak, a tápja meg "rohad". Túrta egy szerelő, majd megadta a telefonszámom a tulajnak, hátha én... Nos, jelenleg úgy ahogy megy a gép, miután kiiktattam a zavarszűrő kondiját. Előtte mértem a hálózati delejt, amikor döglődött, akkor a digi műszer néha ÖTSZÁZ voltot mutatott. Azaz valami gerjed, ami kiakasztja a műszert. Oszcilloszkóp nem volt nálam. Elvittem a panelt Dr. Merzához. Visszaadta, hogy nála hiba nem jelentkezett. Nyilvánvalóan nem a zavarszűrő a rossz, csak hozzáalakítottam a gépet a hibához. Most is baromkodik, a motorrelék néha indokolatlanul kapcsolgatnak, azaz bizonytalan a cucc. A hiba máról holnapra lett, nem volt átmenet. Fos kínai motor van benne. Netán az? Látott már ilyet valaki?
Indesit wdn 2296 XWO mosó-szárítógép választó kapcsolók bekötése. Megoldva.
Sziasztok!

Ez a saját gépem. Még anno a Keravill-ban vettem. Jó rég volt.
Kb 15 éve szétszedtem, mert a csapágy tönkremenetelét megelőzendő szimmeringet akartam benne cserélni.
Kicsit elhúzódott.
És biza nem tudom már, hogy az előlapján lévő választó "nyomókapcsolók" hogy is voltak bekötve.
Ha ne adj isten valakinél van egy ilyen gép és lefotózná nekem, azt megköszönném!
Tudom kapcsrajz alapján is belehet kötni, de ahhoz bogarászni kellene!

Pár fotó az azonosításhoz:
A gép: http://www.ukrboard.com.ua/imgs/board/50/1276850-1.jpg
Kezelő közelről: https://39.img.avito.st/640x480/3501510439.jpg
Kezelő hátúról a hőfok kapcsolóval és a centrifuga felező kapcsolóval: http://i056.radikal.ru/1710/17/537c9eafbd2c.jpg (Sajnos a kábelek színe nem látszik)
Ez lehet, hogy az, de nem biztos: https://09.img.avito.st/640x480/3765540109.jpg (Lehet elég lenne ennek a neten letárolt régi oldalát megkeresni)
Felülnézet 1: https://img01-olxpl.akamaized.net/img-olxpl/582504632_4_644x461_pralko-suszarka-indesit-wdn-2296-xwu-dom-i-ogrod.jpg
Felülnézet 2: https://static.baza.farpost.ru/v/1517980887295_default(Lehet, hogy az előző mégis ez a gép, mert igy a felső kábel színek stimmelnek.)

ET lévő rajzok:
https://elektrotanya.com/indesit_wdn2296xwo.pdf/download.html
https://elektrotanya.com/indesit_wdn2296xwu.pdf/download.html
https://elektrotanya.com/indesit_wdn2296xwu_sch.pdf/download.html
https://elektrotanya.com/indesit_wdn2296xwu_sch.pdf/download.html

Köszi!
 
Indesit eeprom
Sziasztok! Van nálam egy indesit panel amibe egy árom ingadozás követően elszállt az ajtózár vezérlő triakja (csak a lábai maradtak meg ) , ez meg is javítottam , de valószínű sérült az eepromja is . Az volna a gondom vele hogy nem tudom a kis SMD-röl leolvasni mi is volna . Mint ha úgy látnám hogy 24c64 de nem biztos mert az eleje nem látszik . Különben ez WITE 107 –ben van , de ezt a panelt rakják az utolsó pár éve gyártott indesit –ariston készülékekbe . A TNY táp iccén kívül mind SMD rajta , de a az eeprom ic mellet ott van a hely a dipnek is . Ennek a memo iccének kellene a típusa .
Indesit WIA102 mosógép nem vált programot, nem reset-el
Sziasztok! Még új vagyok itt a fórumon, de a szakmában már régebb óta tevékenykedem...... Szóval javításra kaptam egy a címben szereplő Indesit mosógép vezérlőpanelt (SW: Main Ver 8.5.50) . Ez olyan két potméteres csoda, az egyik a programkapcsolója. A hiba az hogy nem hajlandó programot váltani! Valaki találkozott már ilyen hibával? Közben már ellenőriztem, cseréltem az elkókat, de változás nem történt.... Köszönöm az észrevételeket! Megfogadtam, és a továbbiakban így lesz! Üdv Robi "FONTOS! Olyan fórum téma nevet válassz, ami beszédes, minél pontosabban illeszkedik arra, amivel kapcsolatban írsz. Egy lehetséges jó elnevezés pl: ORION LCD PT26S chassis 17MB12-2, a tápja nem indul Az nem elég, hogy pl: "LG LCD-TV" vagy "HP laptop" és hasonlóak. Illetve érdektelen, nem releváns információt se tartalmazzon a cím! A helytelenül elnevezett topik felfüggesztésre, majd 48 óra után törlésre kerül! Felfüggesztett állapotban nem tudnak mások addig hozzászólni, amíg ki nem javítod a címet. A hibás cím utólagos javítása (48 órán belül) a "Szerkesztés" fülre kattintva végezhető el."
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce