Sziasztok!
Tudnátok segíteni?
Lenne ez a gép kimos, de az öblítővizet már nem engedi be, ott megáll. Rárakom centire, ürit, de csak rendezgeti a ruhát.
Mi lehet a bibi?
köszi
"FONTOS! Olyan fórum téma nevet válassz, ami beszédes, minél pontosabban illeszkedik arra, amivel kapcsolatban írsz. Egy lehetséges jó elnevezés
pl: ORION LCD PT26S chassis 17MB12-2, a tápja nem indul
Az nem elég, hogy pl: "LG LCD-TV" vagy "HP laptop" és hasonlóak. Illetve érdektelen, nem releváns információt se tartalmazzon a cím!
A helytelenül elnevezett topik felfüggesztésre, majd 48 óra után törlésre kerül! Felfüggesztett állapotban nem tudnak mások addig hozzászólni, amíg ki nem javítod a címet.
A hibás cím utólagos javítása (48 órán belül) a "Szerkesztés" fülre kattintva végezhető el."
Sziasztok! Tudnátok segíteni? Lenne ez a gép. Nem zárja be az ajtót, csak villog a lakat led. A ajtókapcsolót cseréltem, de semmi. Szétszedtem az ajtókapcsolót, és mechanikusan zártam az érintkezőket a led folyamatosra váltott, de nem indul. A PCB-t szemrevételeztem a triacok, és környéke épnek tűnnek. J4 stekkernél van a ajtókacsoló, meg a szivattyú. Melyik triac melyik, ill. mi lehet a bibi? Köszi vadmalacka@gmail.com
Üdv Kollégák!
Egyik ügyfelem mosógépe programkapcsoló hibás lett. Mivel a garanciális időkből hozzájutottak egy alaplaphoz és egy felprogramozott eepromhoz, így beépítem azt. Az ET oldalon böngészve nem találtam installációhoz leírást, illetve olyasmit olvastam, hogy számítógépet kell rákötni.(???)
Van valami trükkje az új panel életre keltésének ?
Eddig a régi paneleket javítottam, és azokat simán visszaszerelve működtek tovább.
Köszönettel:
NA
Sziasztok!
Ez a saját gépem. Még anno a Keravill-ban vettem. Jó rég volt.
Kb 15 éve szétszedtem, mert a csapágy tönkremenetelét megelőzendő szimmeringet akartam benne cserélni.
Kicsit elhúzódott.
És biza nem tudom már, hogy az előlapján lévő választó "nyomókapcsolók" hogy is voltak bekötve.
Ha ne adj isten valakinél van egy ilyen gép és lefotózná nekem, azt megköszönném!
Tudom kapcsrajz alapján is belehet kötni, de ahhoz bogarászni kellene!
Pár fotó az azonosításhoz:
A gép: http://www.ukrboard.com.ua/imgs/board/50/1276850-1.jpg
Kezelő közelről: https://39.img.avito.st/640x480/3501510439.jpg
Kezelő hátúról a hőfok kapcsolóval és a centrifuga felező kapcsolóval: http://i056.radikal.ru/1710/17/537c9eafbd2c.jpg (Sajnos a kábelek színe nem látszik)
Ez lehet, hogy az, de nem biztos: https://09.img.avito.st/640x480/3765540109.jpg (Lehet elég lenne ennek a neten letárolt régi oldalát megkeresni)
Felülnézet 1: https://img01-olxpl.akamaized.net/img-olxpl/582504632_4_644x461_pralko-suszarka-indesit-wdn-2296-xwu-dom-i-ogrod.jpg
Felülnézet 2: https://static.baza.farpost.ru/v/1517980887295_default(Lehet, hogy az előző mégis ez a gép, mert igy a felső kábel színek stimmelnek.)
ET lévő rajzok:
https://elektrotanya.com/indesit_wdn2296xwo.pdf/download.html
https://elektrotanya.com/indesit_wdn2296xwu.pdf/download.html
https://elektrotanya.com/indesit_wdn2296xwu_sch.pdf/download.html
https://elektrotanya.com/indesit_wdn2296xwu_sch.pdf/download.html
Köszi!