Sziasztok és Boldog új évet az összes tanyalakónak!
A következö kérdéssel fordulok hozzátok:
Adott egy WIE 107 (EVO II panel, led szegmenses kijelzö a kezelöpanelen)
Sajnos az alaplap procija halott egy beázást követõen.
Egyetlen panel amihez hozzájuthatok az egy WIL 105, ami ugyancsak EVOII de kommutátoros kezelõpanellel. A csatlakozók azonosak. Lehetséges a csere, esetleg dump cserével?
Sziasztok!
A höszivattyú nem indul.
A panelre viz folyt .
A perifériák rendben .
Az elektronika már valaki által egy javitási kisérleten átesett.
Ehhez az kérem a segitségeteket . Amit elöre is köszönök .
Üdv vj
Sziasztok.
1 év alatt 3. probléma lett vele centrifugázásnál olyan hangos már, hogy fülvédő kell hozzá... Csapágy bajra gyanakszom ebben cserélhető dobszétszedés nélkül? Ma az ékszíj is elszakadt + ajtó a szokásos helyen rohadásnak indult tehátt többszörösen szar az egész.
Lehet jobban járnék ha megszabadulnék tőle egyébként.
Sziasztok!
Van nálam egy Indesit IWB6143 mosógép, de általánosságban kérdezem, nem csak erre a típusra hanem ami ilyen megoldással kialakított. Szénkefe elkopott. Cserélném, de nem tudom mi a jó megoldás. Eddig úgy csináltam hogy a réz színű szénkefe házból kicsíptem a régi sodrott réz kábelt és odaforrasztottam az új szénkeféét. Szerintetek jó így, vagy más megoldás van erre? Persze úgy értem ha nem egyben akarom házzal cserélni. :) Eredetileg ponthegesztéssel van odarögzítve, de azt nem tudom kivitelezni. 
Köszönöm előre is a tippeket.
Köszönöm szépen mindenkinek a hasznos tanácsokat. A sok hozzászólásnak köszönhetően elég ismeretet kaptam a témában. Mégegyszer köszönöm.