Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

INDESIT WN1063

WASHING-MACHINE - SERVICE MANUAL
Type: (PDF)
Size
367.9 KB
Page
28
Category
WASHING-MACHINE
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar indesit manual?
Advertisements
Document preview [1st page]
INDESIT WN1063 service manual (1st page)
Preview of INDESIT WN1063 [1st page]
Click on the link for free download!
Document preview [2nd page]
INDESIT WN1063 service manual (2nd page)
Preview of INDESIT WN1063 [2nd page]
Click on the link for free download!
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    INDESIT WN-1063 WN1063 WN 1063
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant WASHING-MACHINE forum topics:
INDESIT WI 101 nem indul. (Megoldva)
Tisztelt fórumtagok. A gép előélete elmondás szerint: kétszer mostak vele majd harmadszor a másik szobában egy porszívómotor leégett, kismegszakítót lenyomta, innentől kezdve a gép nem működik. Eltelt négy év, majd hozzám került. Szinte valóban új, sajnálnám ha nem lehetne megjavítani költséghatékonyan. Amit tudtam kimértem, főként a perifériákat és a vezérlő panel egyes részeit ezek jónak mutatkoznak. A jelenség : a hálózati visszajelző sem világít, viszont a feszültség mindenhová eljut beleértve a vezérlőn levő áramköri részeket is (a panelon levő hálózati trafó után 25V 12V 5V). A segítséget abban kérném hogyan lehetne behatárolni pontosabban a hiba forrását ill. lehet hogy valami elkerülte a figyelmemet amit tapasztaltabb szem észre vesz. Köszönöm előre is. Egy kép a vezérlőről a pontosabb behatároláshoz. Köszönök szépen minden segítséget, a gép kalkuláció után alkatrészenként kiárusításra kerül.
Indesit WITL125 mosógép elektronikát vennék!Ha lehet,bontottat!
Sziasztok!Azért indítok új topikot mert változott a leányzó fekvése.Rossz witl 125 elektronikám már van három.Különböző híbával.Nem sikerült eddig egyiket sem megjavítani.Kérem a segítségeteket!Köszönöm Üdv Jano
Indesit WIDE146 folyamatosan mos
Üdv. Mindenkinek. Indesit szárítós mosógép EVOII panellal bármelyik mosás program végén megáll 1 percen azt folyamatosan mos . A 10 perc centrifugát rendesen megcsinálja , szivattyúz centrizik azt megáll. Hiba kód nincs. Valami ötlet?
Indesit WISL85 - mindig bekapcsolja a beengedő szelepet es túltölt [Megoldva]
Sziasztok! A véleményetekre lenne szükségem a cimben szereplő mosógép kapcsán. A gépet bekapcsolva, semmi hiba, azonban bármilyen programot inditok (ürités, csavarás is ) az ajtózár bekattanása után bekapcsol a beengedő szelep és addig megy, amig az ajtózár nem old. (vagyis hiába resetelem a programot, az ajtónyitásig engedi befele a vizet. Ha lehúzom a csatit a szelepről, akkor lezár(vagyis a szelep jó, lemérve mindkettő 3,5kohm) A panelen a triak és az előtét ellenállások jók, de cseréltem mindet. A kérdésem - lehet hogy a proci derült égből kipukkantotta a kimenetét, vagy eepromhibára gyanakodjak? Mérve nem mutat rövidet se a táp se a test fele a portja A panel nem volt szénporos de kapott egy izopropilos fürdőt, eredmény nélkül.... Eepromcserével megoldódott, kösz Janó!
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce