Tisztelt Tanyalakók!
A fent említett mosógép F12 hibakódot dobott ki. Tudomásom szerint azt jelenti hogy nem kommunikál a főpanel és a kijelzőpanel. A csatlakozókat és a vezetékeket már átnéztem jónak tűnnek. A főpanel az biztosan jó mert volt bontottan egy másik ugyanilyen így a keljelzővel van a gond. Most az volna a kérdésem hogy meglehet javítani vagy szoftveresen ment gajra?
A fiók alján maradt egy
INDESIT IWUD 4105 Használati Utasítás.
Ha valakinek ezzel örömet okozhatok, jelentkezzen, ajándékba adom.


Sziasztok !
Megerősítést kérek ! Hogy az Indesit Arcadia mosógéppanelos + LED kijelzős kezelőlapos mosógép , vezérlő panele agyhalott ? Semmi mást nem csinál , mint a lúgszivattyú ürít . A mosógéppanel vastagon szénporosan érkezett . A tisztításon esett át . A 12Vdc , 5Vdc és a 3,3Vdc táp. feszek megvannak . Upuffer:297Vdc . A szivattyú áramkörben , multiméterrel és D vizsgálóval mérve , hibát nem találtam .
Megpróbálok ide fotókat föltenni a panelről!
Előre is nagyon szépen köszönöm a a segítségeteket ! Üdv jano
Sajnos teszteli nem tudjuk , mert a teszterünk , nem a LED-es , hanem kijelzős , kezelőlaposhoz való . A 230Vac , perifériák nélkül ,nem jön ki a panel szivattyú csatlakozójából . A feszek a csatlakozókon , 230Vac , 12Vdc , 5Vdc mérhetők .
jó napot a segítséget szeretnék kérni a vezérlő panelon pirossal be keretezett smd ellenállás értékére lennék kíváncsi, vagy csak egy áthidaló alkatrész mivel a multi méterrel 0-át mérek,és volna még egy kérdésem ,hogy a vezérlő panelon van egy smd tranzisztor aminek jelölése CDW az adat tábláját felraktam pdf formátumba, ezt az alkatrészt mivel tudnám helyettesíteni amit itt nálunk lehet kapni.
Előre is köszönöm a válaszokat.